Ecce Vita Kapha čaj, pro jaro, dýchací systém a vitalitu

Ecce Vita Kapha čaj, pro jaro, dýchací systém a vitalitu

Tento čaj obsahuje kombinaci indických bylin, které jsou vhodné především pro harmonizaci trávení a zažívání. Najdete v něm například skořici, zázvor nebo černý pepř.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ecce Vita Kapha čaj pro jaro, dýchací systém a vitalitu je směs bylin bez jakýchkoliv aditiv. Obsažený fenykl působí příznivě nejen na trávení a vylučování, ale i na dýchací ústrojí a podporuje chuť k jídlu. Ženám prospěje také v období menstruace, kdy přispívá k celkové pohodě.

Fenykl také společně s bazalkou posvátnou podporuje celkovou tonizaci dýchacích cest a pozitivně ovlivňuje činnost imunitního systému. Přidaný zázvor, pepř, hřebíček a skořice rovněž přispívají k zachování přirozené obranyschopnosti organismu, ale působí příznivě také na dýchací ústrojí a kardiovaskulární systém. Skořice je kupříkladu známá tím, že podporuje udržování optimální hladiny cholesterolu a také pozitivně ovlivňuje stav sliznic. 

Příprava: Sáček s čajem zalijte 250 ml vroucí vody a nechte louhovat minimálně 3 minuty. Čaj pijte teplý. Můžete ho dochutit medem. Užívejte 1-3krát denně.

Upozornění: Čaj není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Jedná se o doplněk stravy, který neslouží jako náhrada pestré stravy. Skaldujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Dýchání

Výrobce: Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o., Holandská 10, 101 00 Praha 10 Česká republika, http://eccevita.cz/

Nenašli jste to pravé? Co tohle?