Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Australian Bush Flower Essences Kombinovaná esence Změna 30 ml

"Transition"

Australian Bush Flower Essences Kombinovaná esence Změna 30 ml

"Transition"

Tato kombinovaná esence vám pomůže snadněji přijmout změny v životě, uvolnit se a získat vnitřní klid. Je vhodná také pro ty, kdo trpí obavami ze smrti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kombinovaná esence Změna od Australian Bush Flower Essences je jako dělaná pro situace, kdy se v životě cítíte uvíznutí, a nevíte, kam dál. Oceníte ji v případě, kdy pociťujete strach z neznámého a bojíte se přijmout něco nového. Vhodná je ale i v případě, kdy pociťujete strach ze smrti.

Osm květových esencí společně pracuje tak, abyste do svého života dokázali snadněji přijmout změnu. Pomůže vám také najít ten správný směr, uvolnit se a získat vnitřní klid. Kromě toho vám esence jako Autumn Leaves nebo Bottlebrush pomohou zbavit se strachu z umírání.

Australské květové esence jsou tinktury s vysokými vibracemi rostlin, které působí na celou lidskou bytost a pomáhají ji harmonizovat. Květ rostliny se ponoří do mísy s vodou a nechá se určitou dobu na sluníčku. Díky tomu se do vody přenese jemná energie rostliny. Hotová tinktura se poté konzervuje malým množstvím brandy. Esence pomáhají uvolnit negativní myšlenky, dodávají emoční vyrovnanost, rozvinují vlastní spiritualitu, intuici a tvořivost. Jsou zcela přírodní, nemají žádné negativní účinky a jsou vhodné i pro malé děti a zvířátka.

Použití: Sedm kapiček nakapejte pod jazyk a nechte působit.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Čištěná voda, brandy, Autumn Leaves, Bauhinia, Bottlebrush, Bush Iris, Lichen, Mint Bush, Red Grevillea, Silver Princess

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Nenašli jste to pravé? Co tohle?