Logona Kondicionér bio kofein, Age Energy 200 ml

Logona Kondicionér bio kofein, Age Energy 200 ml

Kondicionér pro posílení vlasů bio Kofein podporuje vitalitu a zdravý růst jemných vypadávajících a snadno plihnoucích vlasů. Posiluje vlasy bez života a dodává zdravý vzhled i lesk.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kondicionér pro posílení vlasů Logona bio Kofein podporuje vitalitu a zdravý růst jemných vypadávajících a snadno plihnoucích vlasů. Kombinace rostlinných olejů, kofeinu a výtažků z Aloe vera posiluje strukturu vlasu po celé jeho délce a dodává mu pružnost a lesk. Kondicionér o vlasy pečuje a zároveň podporuje snadné rozčesávání.

Kondicionér s obsahem kofeinu zpevňuje jemné vypadávající vlasy a navrací jim vitalitu. Kombinace extraktů z goji a granátového jablka společně se šťávou z Aloe vera vlasy regeneruje, dodává jim lesk a usnadňuje rozčesávání. Vlasy jsou tak ochráněny před poškozením při rozčesávání i následné úpravě horkým vzduchem.

Posilující kondicionér podporuje růst a vitalitu jemných vlasů díky obsaženému kofeinu, který vlasy stimuluje a zároveň jim dodává jemnost a poddajnost, zatímco lopuchový olej podporuje růst vlasů. Kofeinový kondicionér o slábnoucí vlasy intenzivně pečuje, posiluje je a zanechává lesklé a zdravější na pohled.

Použití: Potřebné množství kondicionéru naneste do délek vlhkých umytých vlasů a nechte 2 - 3 minuty působit. Poté vlasy upravte podle zvyku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?