Logona Kondicionér hydratační, Bio Aloe 200 ml

Logona Kondicionér hydratační, Bio Aloe 200 ml

Kondicionér pro ochranu vlasů s bio Aloe vera podporuje vitalitu a hydrataci suchých, namáhaných, jemných a zplihlých vlasů bez života.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kondicionér pro ochranu vlasů Logona bio Aloe podporuje vitalitu a hydrataci poškozených, jemných a zplihlých vlasů bez života. Kombinace rostlinných olejů, kyseliny hyaluronové a šťávy z Aloe vera posiluje strukturu vlasu po celé jeho délce, chrání jej před lámáním a uzamyká v něm hydrataci. Kondicionér o vlasy pečuje a zároveň podporuje snadné rozčesávání.

Kondicionér s obsahem Aloe vera šťávy chrání a posiluje jemné vypadávající vlasy a navrací jim vitalitu. Kombinace Aloe s rostlinnými oleji a betainem dodává mdlým vlasům lesk a usnadňuje rozčesávání. Vlasy jsou tak ochráněny před poškozením při rozčesávání i následné úpravě horkým vzduchem.

Hydratační kondicionér podporuje lesk a vitalitu vlasů díky Aloe vera a kyselině hyaluronové, zároveň vlasy zjemňuje, zanechává je pružné a zdravější na pohled i na dotek. Kondicionér ochrání suché vlasy před vysušením a následným třepením i lámáním.

Použití: Potřebné množství kondicionéru naneste do délek vlhkých umytých vlasů a nechte 2 - 3 minuty působit. Poté vlasy upravte podle zvyku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?