Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Desert Essence Kondicionér pro všechny typy vlasů maliny 237 ml

Desert Essence Kondicionér pro všechny typy vlasů maliny 237 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Regenerační kondicionér s výtažky z malin pečuje o všechny typy vlasů, dodává jim krásný zdravý lesk, usnadňuje rozčesávání a zároveň brání krepatění vlasů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Regenerační kondicionér s výtažky z malin Desert Essence pečuje o všechny typy vlasů, dodává jim krásný zdravý lesk, usnadňuje rozčesávání a zároveň brání krepatění vlasů. Výtažky z bylinek a ovoce o vlas i pokožku hlavy intenzivně pečují a dodávají živiny i hydrataci potřebné pro jejich zdraví.

Kondicionér skvěle pečuje o všechny typy vlasové pokožky díky vysokému podílu šťávy z Aloe vera. Aloe je bohaté na množství živin a minerálních látek, které harmonizují pokožku hlavy, uzamykají v ní tolik potřebnou hydrataci a zároveň pečují i o samotný vlas a usnadňují jeho rozčesávání.

O zdraví vlasu se starají výtažky z listů malin a kopřivy. Obě dvě bylinky aktivně napomáhají zdraví vlasu i pokožky, mají výborné zklidňující a regenerační vlastnosti. Kondicionér dodává vlasům zdravý lesk a pružnost, udržuje je jemné a snadno upravitelné. A jako bonus se vám dostane jemné ovocné vůně malin.

Použití: Potřebné množství kondicionéru aplikujte do délek vlhkých čerstvě umytých vlasů a nechte působit 3 - 5 minut. Poté vydatně vypláchněte čistou vodou a vlasy upravte podle zvyku.

Typy vlasů: jemné vlasy, mastné vlasy, normální vlasy, poškozené vlasy, suché vlasy

Výrobce: Desert Essence, P.O. Box 14007 , 11788, Hauppauge, New York , Spojené Státy Americké

Nenašli jste to pravé? Co tohle?