Reniu Fiji Kondicionér z kokosového mléka, ananas 59 ml

Reniu Fiji Kondicionér z kokosového mléka, ananas 59 ml

Objevte tajemství krásných vlasů ostrovanek jižního Pacifiku ve vysoce výživném a hydratujícím kondicionéru. Směs výtažků z panenského kokosu a tropických oříšků spolu s proteiny ze sóji a pšenice pomůže uzdravit Vaše vlasy, vrátí jim pružnost, pevnost a krásný zdravý vzhled. Neobsahuje sulfáty. Nejlepších výsledků dosáhnete v kombinaci se šamponem Reniu.certifikáty: vhodné pro: každodenní péči o

Objevte tajemství krásných vlasů ostrovanek jižního Pacifiku ve vysoce výživném a hydratujícím kondicionéru. Směs výtažků z panenského kokosu a tropických oříšků spolu s proteiny ze sóji a pšenice pomůže uzdravit Vaše vlasy, vrátí jim pružnost, pevnost a krásný zdravý vzhled. Neobsahuje sulfáty. Nejlepších výsledků dosáhnete v kombinaci se šamponem Reniu.

certifikáty:
vhodné pro: každodenní péči o vlasy
konzistence: krémová
barva: bílá
balení: plastový obal

použití: Naneste na mokré vlasy, nechte 3 minuty působit a opláchněte.
složení: Aqua, Coconut nucifera extract, Macadamia nut extract (Macadamia oil), Dilo nut extract (Dilo oil), Sikeci nut extract (Moluccana oil), Passionflower extract, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Stearryl Alcohol, Cetrimonium Bromide Cetrimonium Chloride, Cetyl alcohol, Panthenol, Potassium Sorbate, Disodium EDTA, Aroma Ananas

země původu značky: Fiji
charakteristika značky: Přírodní kosmetika značky Reniu je velice kvalitním kosmetickým produktem souostroví Fiji. Reniu je vyrobena ručně původními obyvateli. Krásná pokožka tamních žen není náhodou, receptura přírodní kosmetiky, jejíž základem je panenský kokosový olej, výtažky z tropických květin a ovoce je po více než dva tisíce let předávána z generace na generaci.

kontakt na výrobce:
Pacifika spa s.r.o.
17.listopadu 1066
Neratovice 277 11
www.pacifika.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Produktové řady: Reniu Fiji Pineapple

Typy vlasů: normální vlasy, suché vlasy

Výrobce: Pacifika spa s.r.o., 17.listopadu 1066, 277 11 Neratovice Česká republika, www.reniufiji.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?