puroBIO cosmetics Konjaková žínka na obličej 1 ks

puroBIO cosmetics Konjaková žínka na obličej 1 ks

Konjaková žínka je čistě přírodní výrobek, který jemně čistí pleť do hloubky, působí jako šetrný peeling a nijak nenarušuje přirozené pH pokožky.  

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení
Dopřejte své pleti kvalitní péči s konjakovou žínkou od italské značky puroBIO. Konjaková žínka se velmi snadno používá a je vhodná pro tu nejcitlivější pleť. 
 
Konjakovou žínku stačí namočit teplou vodou. Krásně změkne a zjemní a je tak připravena do akce. Pomůže vám šetrně, ale účinně vyčistit pleť do hloubky, působí jako jemný peeling a zanechá pleť příjemně svěží a prozářenou. Můžete ji používat buď samostatně, nebo její účinky podpořit svým oblíbeným čisticím gelem, pěnou apod.
 
Konjakové žínky jsou zcela přírodní a biologicky rozložitelné. Jsou vyrobeny z konjaku, asijské rostliny, která je z 97 % tvořena vodou. Díky tomu, že roste ve vysokých nadmořských výškách, je velmi čistá. Obsahuje množství minerálních látek, nedráždí ani velmi citlivou pleť a díky svému kyselejšímu pH nijak nenarušuje její přirozenou mikroflóru.
 
Konjaková žínka je 100% biologicky odbouratelná a je vhodná pro vegany.
 
 
 

Použití: Konjakovou houbičku namočte teplou vodou. Jakmile změkne, je připravena k použití.

Barva: bílá

Typy pleti: citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce: PuroBIO Cosmetics, Via le Lamie, 42/a, 70015 Noci – Ba Itálie, tel: +39 080 497 81 43, http://purobiocosmetics.it/

Nenašli jste to pravé? Co tohle?