Delibutus Konopné semínko loupané 500 g

Delibutus Konopné semínko loupané 500 g

Loupané konopné semínko je bohaté na živiny nezbytné pro zdravou funkci organismu. Pomáhá snížit hladinu cholesterolu, zlepšovat imunitu a schopnost regenerace. Je tak zdravou a chutnou potravinou.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Loupané konopné semínko českého původu od značky Delibutus je bohaté na dobře stravitelné aminokyseliny. Obsahuje vyvážený poměr omega 3 a omega 6 nenasycených mastných kyselin a dalších výživných látek, které jsou nezbytné pro správnou funkci organismu. Pomáhá snížit hladinu cholesterolu, zlepšovat imunitu a schopnost regenerace.

Esenciální nenasycené mastné kyseliny pomáhají harmonizovat hormonální nerovnováhu a stabilizovat funkci endokrinního systému. Jsou vynikající na zmírnění nepříjemných příznaků při změnách hladiny hormonů v pubertě, v období menstruace a klimakteria. Pomáhají také vyživovat nervovou soustavu, podporovat mozkovou činnost a zlepšovat schopnost soustředění.

Semínka patří mezi jednu z nejvýživnějších potravin a jsou vynikajícím zdrojem energie. Lze je využít při zvýšené sportovní aktivitě pro doplnění energie a díky vysokému obsahu kvalitních bílkovin také pro následné budování svalové hmoty a celkovou regeneraci svalů. Semínka jsou přirozeně bezlepková a jsou tedy vhodná i pro celiaky a všechny, kdo mají problém s citlivějším zažíváním.

Použití: Dopřejte si lžíci konopných semínek ráno na lačno, nebo je použijte pro dochucení a zpestření polévek, smoothie, zeleninových salátů a dalších pokrmů.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě.

Tip: Rozmixováním semínek ve vodě získáte výživné a osvěžující rostlinné mléko.

Výrobce: Tomáš Mašín - Delibutus.cz, Tizianova 2, 400 03 Ústí nad Labem Česká republika, tel: +420774336252, http://www.delibutus.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Použití / Majkl 14. 5. 2015 02:30

Chybička v popisu použití nejde o \"lněné\", ale \"konopné\" semínko.

V pořádku / Helena 18. 1. 2018 22:48

Kvalitní a chutné loupané konopné semínko, zdroj spousty výživných látek.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?