Natura Siberica Krém na nohy pro každodenní péči 75 ml

Natura Siberica Krém na nohy pro každodenní péči 75 ml

  • Bez DPH 123 Kč

Krém na nohy pro každodenní péči dodává namáhané pokožce nohou potřebnou výživu a hydrataci. Extrakty z laskavce a dřišťálu sibiřského napomáhají pokožce nohou ke zdraví a jemnosti.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Krém na nohy pro každodenní péči Natura Siberica dodává díky obsaženým rostlinným výtažkům namáhané pokožce nohou potřebnou výživu a hydrataci. Extrakty z laskavce a dřišťálu sibiřského napomáhají pokožce nohou ke zdraví a jemnosti.

Krém pečuje o chodidla díky oleji z laskavce, který pokožku intenzivně vyživuje a do hloubky hydratuje. Namáhaná ztvrdlá pokožka je tak změkčená bez nutnosti použít pemzu. Díky výtažkům z dřišťálu sibiřského má krém navíc antibakteriální a antimykotické schopnosti.

Dřišťál má díky vysokému obsahu AHA kyselin výborné regenerační schopnosti a také aktivně bojuje proti mykotickým chorobám. Výživný krém je navíc obohacen o lecitin a vitamin B6. Díky nim jsou chodidla zjemněná a vyživená.

Všestranná péče

Krém na nohy Natura Siberica poskytne pokožce vašich nohou vydatnou péči, ale zároveň ji neumastí či nezpůsobí ulepený pocit. Díky přírodním výtažkům a olejům pokožku vyživuje do hloubky a dodává pleti vše, co potřebuje. Pokožka v oblasti nohou je totiž mnohonásobně tlustší, než na zbytku těla, proto i přípravky o ni pečující musí obsahovat vysokou koncentraci vyživujících ingrediencí. 

Hydratace pro každý den

Tento krém má texturu tak akorát, pokožku nohou nezamastí, ale zároveň se o ni dostatečně postará. Amarantový a slunečnicový olej pokožku vyživují, podporují její jemnost a chrání ji proti vysušení a popraskání. Hydratační glycerin proniká do hloubky pokožky a udržuje ji pružnou a odolnou. Vaše chodidla tak budou skutečně jako v bavlnce a vyhnete se rovněž popraskání pat. 

Regenerace díky kyselinám

Obsažený olej z laskavce má intenzivně zjemňující účinky a změkčuje i velmi ztvrdlou pokožku na exponovaných místech. V tom mu pomáhají rovněž AHA kyseliny, jež rozpouštějí ztvrdlou kůži a poskytují tak pokožce určitou formu peelingu. AHA kyseliny také celkově zlepšují regeneraci pokožky a urychlují její hojení. Přírodní výtažky pak pokožku chrání proti mykózám a působí antibakteriálně.

Použití: Malé množství krému naneste na čistou suchou pokožku nohou a jemně vmasírujte. Používejte podle potřeby.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?