Sportique Krém na ruce a nehty Růže 75 ml

Hand Cream Wild Rose

Sportique Krém na ruce a nehty Růže 75 ml

Hand Cream Wild Rose

Krém na ruce a nehty s jemnou vůní růží intenzivně pečuje o namáhanou pokožku rukou, bohatě vyživuje, zjemňuje a zároveň má lehkou snadno vstřebatelnou konzistenci.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Krém na ruce a nehty Sportique s jemnou vůní růží intenzivně pečuje o namáhanou pokožku rukou, bohatě ji vyživuje, zjemňuje a zároveň má lehkou snadno vstřebatelnou konzistenci. Hutný krém s bambuckým máslem a olivovým a mandlovým olejem suchou pleť aktivně zjemňují, chrání ji před praskáním i vznikem záděr a jiných drobných zánětů.

Krém provoní pokožku rukou uklidňující květinovou vůní růží, zatímco o ni pečuje a chrání před dehydratací. Kombinace bambuckého másla s olivovým a mandlovým olejem dodává potřebné živiny, pokožku zjemňuje, zvláčňuje a zanechává ji zdravou. Namáhaná pleť nemá tendence praskat a loupat se, ani nevznikají záděry a drobné prasklinky.

Pleť je navíc ochráněna před vznikem zánětů a podráždění. O to se starají esenciální oleje z lékořice, rozmarýnu, citrusových plodů a také neemu. Působí antibakteriálně, podporují regeneraci pokožky a chrání ji před podrážděním. Krém intenzivně pečuje o pokožku rukou i o samotné nehty, vyživuje je a podporuje zdravý pěstěný vzhled.

Použití: Malé množství krému nechte rozpustit v dlaních a vmasírujte do pokožky rukou. Používejte podle potřeby nejlépe každý den.

Výrobce: SPORTIQUE s.r.o., Nováčkova 751/22, 700 30 Ostrava Česká republika, http://www.sportique.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?