Lavera Krém na ruce divoká růže, Body Spa 50 ml

Lavera Krém na ruce divoká růže, Body Spa 50 ml

Krém na ruce s vůní růže vyživuje a chrání pokožku i nehtovou kůžičku. Díky obsahu kvalitních rostlinných olejů budou vaše ruce krásně jemné a hydratované. Hydrolát z myrty zklidňuje podráždění.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Krém na ruce Lavera s luxusní vůní divoce rostoucí bio růže vyživuje a chrání pokožku i nehtovou kůžičku. Díky obsahu kvalitních rostlinných olejů budou vaše ruce krásně jemné a hydratované. Hydrolát z myrty obecné se postará o zklidnění případného podráždění.

Organický jojobový a slunečnicový olej obsahují řadu vitaminů rozpustných v tucích a nenasycené mastné kyseliny. Tyto antioxidační látky pomáhají regenerovat pleťové buňky a zabraňovat jejich poškozování volnými radikály. Oleje pokožku promašťují a zvlhčují. Vytvářejí na ní také ochrannou hydrolipidovou vrstvu, která ji chrání před opětovným vysycháním.

Hydrolát z myrty a šípkové růže zklidňuje podráždění a zmírňuje začervenání, na které pokožka rukou, jež je nejvíce vystavována nepříznivým povětrnostním vlivům, často trpí. V aromaterapii se vůně myrty i růže využívá k uklidnění, celkové relaxaci a povzbuzení. 

Pro hebkou pokožku

Krém na ruce je nutností do každé kabelky či kosmetické taštičky. Krém na ruce značky Lavera vás oslní svými hydratačními schopnostmi i lahodnými vůněmi, které mají aromaterapeutický účinek na tělo i mysl. Krém na ruce v šikovném a skladném balení můžete nosit s sebou v kabelce a nanášet jej kdykoliv během dne. Krém ruce okamžitě hydratuje, avšak nezpůsobí jejich nadměrné umaštění.

Jemný krém

Krém na ruce Lavera obsahuje množství přírodních ingrediencí, které poskytují pokožce rukou potřebnou hydrataci a výživu. Pokožka rukou je velmi exponovaná a často vystavována všem nepříznivým vlivům počasí a vnějším podmínkám. Jojobový olej pomáhá na pokožce vytvořit ochranný film, který uzamyká její hydrataci a zároveň efektivně brání vysušování.

Hloubková výživa

Stejně tak sojový olej spolu s glycerinem pokožku rukou zvláčňují a navracejí jí její přirozenou pružnost. Výtažek z růže stolisté má silné regenerační účinky, revitalizuje pokožku a minimalizuje známky stárnutí, které se často v oblasti rukou projevují. Hydrolát z myrty má pak zklidňující efekt a pomáhá zmírnit jakékoliv podráždění či zarudnutí pokožky.

Oslnivá vůně

Krém na ruce si můžete vybrat také podle vůně. Omamné aroma růže působí na všechny vaše smysly a pomáhá vám nalézt spojení se svojí ženskou stránkou. Vůně růže působí relaxačně a přináší dobrou náladu a pozitivní myšlenky. Květinová vůně podporuje uvolnění, pomáhá odplavit starosti všedního dne a provoní vaše ruce na dlouhou dobu.

Použití: Nanášejte na pokožku rukou podle potřeby a lehce rozetřete.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?