Mádara Krém proti celulitidě 150 ml

Mádara Krém proti celulitidě 150 ml

  • Bez DPH 583 Kč

Krém proti celulitidě zabraňuje vzniku povadlé pomerančové kůže. Bohaté složení krému podporuje štěpení tuku, zlepšuje prokrvení pokožky a stimuluje lymfatický oběh.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Krém proti celulitidě Mádara zabraňuje vzniku povadlé kůže a celulitidy. Bohaté složení krému podporuje štěpení tuku, zlepšuje prokrvení pokožky a stimuluje lymfatický oběh.

Krém obsahuje výtažky z koňského kaštanu a dalších bylinek, které stimulují krevní oběh a tím pádem také napomáhají snadnějšímu vylučování škodlivin z těla. O zpevnění pokožky se postrají extrakty z přesličky a hlohu a také vitamín E. Společně pokožku posilují a dodávají jí zdravý pěstěný vzhled.

Obsažený olej z avokáda a kakaové máslo také napomáhají zpevnění pokožky a zároveň jí dodávají potřebnou výživu a jemnost, takže po použití krému bude pokožka krásně hebká na dotek.

Péče z lotyšské přírody

Krém proti celulitidě Mádara je jedním z oblíbených produktů této lotyšské značky, která je velice populární u celé řady žen, ale i mužů. Krém obsahuje kvalitní přírodní výtažky, které pocházejí z čisté a neposkvrněné lotyšské přírody. Jeho složení je dokonale vyvážené a tvořené tak, aby mělo maximální účinek a vyhovovalo všem typům pokožky.

Účinné složení

Krém proti celulitidě obsahuje celou řadu účinných látek, které pomáhají zpevnit pokožku, zlepšují její elasticitu a fungují tak jako prevence proti vzniku nevzhledné pomerančové kůže. Extrakt z koňského kaštanu spolu s extraktem z řas a přesličky zlepšují prokrvení pokožky a stimulují lymfatický oběh, čímž také napomáhají zpevnění pokožky a zároveň podporují vylučování škodlivin z těla.

Řasy a přeslička - silná dvojka

Krém proti celulitidě obsahuje dvě zcela zásadní ingredience - extrakt z řas a z přesličky. Tyto dvě složky jsou známé svými detoxikačními vlastnostmi, pomáhají odplavovat z těla škodlivé látky a bojují tak proti pomerančové kůži. Řasy pomáhají najít rovnováhu organismu, zlepšují látkovou výměnu, harmonizují imunitní systém a podporují odplavování odpadních látek. Přeslička napomáhá ke zpevnění krevních kapilár, podporuje normální stav kůže a očistu těla.

Pevná pokožka

Docílit pevné a hladké pokožky bez celulitidy je běh na dlouhou trať. Jde o komplexní proces, který zahrnuje správné stravovací návyky, dostatek vlákniny, vitaminů a minerálů, správný pitný režim, vhodnou pohybovou aktivitu a také vhodné kosmetické produkty. Skvělou volbou je zkombinovat účinný krém proti celulitidě ještě s peelingem a masážemi celého těla. A pak už se jen můžete těšit ze skvělých výsledků a krásně hladké pokožky.

Použití: Aplikujte dvakrát denně na problematické partie vašeho těla a masírujte vzestupnými, energickými pohyby.

Skladování: Skladujte uzavřené za pokojové teploty a chraňte před přímým slunečním zářením.

Tip: Intenzivní kúru proto celulitidě Mádara aplikujte minimálně třikrát v průběhu roku. V mezidobí je žádoucí používat konturovací krém značky Mádara nebo jiný produkt zaměřený proti vzniku celulitidy.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?