Logona Krém vitamínový, avokádo 40 ml

Logona Krém vitamínový, avokádo 40 ml

Speciální výživná kombinace rostlinných olejů a bylinných výtažků je určena pro náročnou pleť. Intenzivně hydratuje a pečuje o pokožku celý den. Podporuje hydrataci a zvyšuje obranyschopnost pleti.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Speciální extra výživná kombinace rostlinných olejů a bylinných výtažků je určena pro náročnou pleť. Vitaminový krém Bio Avokádo Logona intenzivně hydratuje a pečuje o pokožku celý den. Je vhodný pro každodenní použití nebo jako občasná extra péče pro dokonale hladkou, vyživenou a jemnou pleť.

Obzvlášť bohatá a intenzivní péče je namíchána z avokádového, mandlového a olivového oleje. Výživné složení krému hloubkově pečuje o pokožku ovšem bez toho, aby ji zatěžovalo. Obsah Aloe vera podporuje hydrataci a regeneraci pleti. Extrakty z heřmánku zklidňují podrážděnou pokožku a zvyšují její schopnosti přirozené odolnosti. Rostlinný glycerin udržuje v pleti vlhkost.

Výživný krém s avokádovým olejem dodává pleti elasticitu a hladkost. Přírodní vitamin E podporuje její přirozenou obranyschopnost a bojuje proti předčasným příznakům stárnutí.

Použití: Denně, ráno a večer, nebo podle potřeby, jemně vmasírujte do očištěné a osvěžené pleti. Vitamínový krém Avokádo je též vhodný pro péči obzvlášť náročných partií krku a dekoltu.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?