Ceano Cosmetics Krémová kulička do koupele tulipán 50 g,1 ks

Ceano Cosmetics Krémová kulička do koupele tulipán 50 g,1 ks

Krémová koupelová kulička se svěží vůní tulipánů promění koupel v nevšední zážitek. Kulička má kvalitní složení plné olejů a másel, bude pečovat o pokožku i o vaše smysly.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Krémová koupelová kulička Ceano se svěží vůní tulipánů promění koupel v nevšední zážitek. Kulička má kvalitní složení plné olejů a másel. Kromě toho obsahuje kousky sušeného ovoce i voňavé esenciální oleje. Toto výživné složení tak bude pečovat jak o vaši pokožku, tak i o vaše smysly.

Osvěžující vůně tulipánů vás příjemně naladí a přenese do vlahého jarního dne plného květů a vůní. Krémová kulička je obohacena o směs sušených květů, které dodají koupeli vůni a navíc v koupeli i skvěle vypadají. Tulipánová koupel je skvělým společníkem po dlouhém náročné dni, příjemně vás naladí, uvolní a navodí pohodovou atmosféru.

Obsažené bambucké a kakaové máslo pokožku zjemňuje a dodává jí potřebné živiny. O výživu pokožky se také postará mandlový olej. Ten je bohatý na vitamin E, regeneruje pokožku do hloubky a chrání ji před vysoušením. Pokožka celého těla je tak po koupeli krásně jemná, ale také voňavá.

Použití: Kuličku vhoďte do teplé vody ve vaně a počkejte, dokud se nerozpustí. Krémovou kuličku můžete použít i ve sprše. Stačí ji napěnit jako tuhé mýdlo a pěnu nanést na vlhkou pokožku.

Ostatní kategorie: Přípravky do koupele

Výrobce: CITA LIETA Ltd, Braslas iela 29, LV 1084 Riga, Lotyšsko, www.ceano.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?