Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Neobio Lak na nehty 07 French Nail 8 ml

Neobio Lak na nehty 07 French Nail 8 ml

Lak na nehty v bílém odstínu je ideální pro vytvoření elegantní francouzské manikúry. Obsahuje arganový olej, který má vyživující účinky a nehty ochrání před vysušením.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Lak na nehty Neobio v bílém odstínu slonové kosti French Nail je určený pro vytvoření klasické francouzské manikúry, která bude slušet ženám všech věkových kategorií a rukám dodá na eleganci. Můžete ho ale použít i lakování celých nehtů, kdy podtrhne opálení. Neobsahuje škodlivé chemikálie jako formaldehyd, toluen či ftaláty.

Bílý lak na nehty obsahuje pouze přírodní minerální pigmenty, snadno a rovnoměrně se nanáší, rychle zasychá a vydrží po dlouhou dobu. Krásně vyrovná povrch nehtů, posílí je a dodá jim zrcadlový lesk. Je ideální ho aplikovat ve dvou vrstvách pro dosažení plného krytí. Složení je obohacené o arganový olej, který nehty vyživuje a chrání před vysušením.

Použití: Nejprve na nehty naneste vrstvu průhledného laku, poté 1-2 vrstvy barevného. Nakonec můžete nanést ještě top coat. Jednotlivé vrstvy nechce dobře zaschnout.

Barva: bílá

Výrobce: LOGOCOS Naturkosmetik AG, Zur Kräuterwiese , 31020, Salzhemmendorf, Německo , tel: 05153-809-00

Nenašli jste to pravé? Co tohle?