Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý srpen.

Neobio Lak na nehty 07 French Nail 8 ml

Neobio Lak na nehty 07 French Nail 8 ml

Značka: Neobio
Certifikáty: NATRUE
Certifikát NATRUE
Balení:
134
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Lak na nehty v bílém odstínu je ideální pro vytvoření elegantní francouzské manikúry. Obsahuje arganový olej, který má vyživující účinky a nehty ochrání před vysušením.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Lak na nehty Neobio v bílém odstínu slonové kosti French Nail je určený pro vytvoření klasické francouzské manikúry, která bude slušet ženám všech věkových kategorií a rukám dodá na eleganci. Můžete ho ale použít i lakování celých nehtů, kdy podtrhne opálení. Neobsahuje škodlivé chemikálie jako formaldehyd, toluen či ftaláty.

Bílý lak na nehty obsahuje pouze přírodní minerální pigmenty, snadno a rovnoměrně se nanáší, rychle zasychá a vydrží po dlouhou dobu. Krásně vyrovná povrch nehtů, posílí je a dodá jim zrcadlový lesk. Je ideální ho aplikovat ve dvou vrstvách pro dosažení plného krytí. Složení je obohacené o arganový olej, který nehty vyživuje a chrání před vysušením.

Použití: Nejprve na nehty naneste vrstvu průhledného laku, poté 1-2 vrstvy barevného. Nakonec můžete nanést ještě top coat. Jednotlivé vrstvy nechce dobře zaschnout.

Barva: bílá

Výrobce: LOGOCOS Naturkosmetik AG, Zur Kräuterwiese , 31020, Salzhemmendorf, Německo , tel: 05153-809-00

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: