Weleda Levandulový sprchový krém 200 ml

Weleda Levandulový sprchový krém 200 ml

Levandulový sprchový krém Weleda nabízí uvolňující zážitek během sprchování. Levandulový éterický olej zklidňuje centrální nervovou soustavu, uvolňuje a podporuje dobrý spánek.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sprchový krém Weleda je produkt, který spojuje dvě funkce do jednoho výrobku. Dokáže šetrně čistit pokožku a odstranit z ní veškeré nečistoty, zároveň jí ale dodává vydatnou péči a zanechává ji příjemně vláčnou. Sprchový krém Weleda neobsahuje syntetické tenzidy, které mohou pokožku vysušovat či dráždit, naopak má v sobě pouze šetrná cukerná pěnidla, která jsou mnohem ohleduplnější k pokožce.

Krémově hebká emulze s čistým sezamovým olejem šetrně a do hloubky čistí a zároveň intenzivně pečuje o pokožku. Díky sezamovému oleji a glycerinu je pokožka po koupeli jemná, hladká a vyživená. Báječná vůně levandule vás navíc bude doprovázet ještě hodně dlouho po koupeli.

Švýcarská firma Weleda se snaží o ekologickou udržitelnost v moderních podmínkách. V duchu svého motta „v souladu s člověkem i přírodou" Weleda usiluje o ekologicky co nejšetrnější výrobu. Srdcem Weledy jsou vlastní zahrady léčivých rostlin. Ty největší jsou nedaleko sídla firmy v německém švábském Gmündu. Na dvaceti hektarech roste téměř 250 různých druhů rostlin, které jsou bezprostředně po sběru transportovány přímo do výroby.

Použití: Malé množství sprchového krému naneste na navlhčenou pokožku těla a jemnou masáží napěňte. Poté vydatně opláchněte vlažnou vodou.

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Po náročném dni... / Jana H. 25. 8. 2017 21:23

Po náročném dni... vždy sáhnu po levandulovém sprchovém krému.. Přírodní složení je pro mne prioritou. Od vyzkoušení sprchových krému od Weledy už doma nic jiného v koupelně nemáme :)

Nejoblíbenější sprchový krém / Jana 23. 9. 2016 23:38

Příjemná vůně levandule mne vždy uklidní před spaním. Pokožka je krásně hydratovaná, vláčná a krásně voňavá. Veliké plus je přírodní složení.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?