Zpříjemněte si nákup DOPRAVOU ZDARMA: pouze tento týden 26. 10. – 1. 11.!

HERBARICA Litokomplex Aktiv 70 g

HERBARICA Litokomplex Aktiv 70 g

380
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Litokomplex Aktiv je zcela inovativní produkt pro čištění pleti, který proniká do hloubky pórů a celkově uzdravuje pokožku. Je ideálním prostředkem pro každodenní mytí normální a mastné pleti.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(1)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Litokomplex Aktiv HERBARICA je zcela inovativní produkt pro čištění pleti, který proniká do hloubky pórů a celkově uzdravuje strukturu pokožky. Je ideálním prostředkem pro každodenní umývání a hloubkové čištění normální a mastné pokožky obličeje. Obsahuje vyváženou směs přírodních minerálů a solí, které nedráždí pokožku a čistí ji maximálně v souladu s její přirozenou detoxikací. Je zcela bez obsahu konzervačních látek, parfemace či dalších syntetických složek.

Litokomplex kvalitně očišťuje kůži od prachu, dekorativní kosmetiky, přebytečné mastnoty i zrohovatělých buněk. Napomáhá odstranění akné, černých teček (komedonů), zužuje póry, normalizuje mastnou pokožku a matuje. 

Litokomplex napomáhá obnovit proces přirozené regenerace pokožky a odstraňování odumřelých kožních buněk, jež jsou častou příčinou vzniku pupínků či suchých míst. Zároveň dodává pokožce potřebné minerály a optimalizuje tvorbu kolagenu pro dokonale pružnou a hebkou pleť. Napomáhá vyhlazení jemných vrásek a zpevňuje kontury obličeje. Díky hloubkovému čištění pleti zároveň zesiluje působení dalších pleťových masek, sér a krémů.

Ruská značka HERBARICA nabízí čistě přírodní kosmetické produkty ze sypkých surovin - přírodních minerálů či soli. Nabízí progresivní přípravky postavené na vědeckém výzkumu a předcházející svým efektivním složením stárnutí pokožky.

Použití: Rozmíchejte s vodou v poměru 2:1 do konzistence "mokrého písku". Namočte kůži obličeje, krku a dekoltu a jemnými pohyby naneste připravenou směs, nevtírejte. V průběhu působení nenechte na kůži vyschnout. Smyjte teplou vodou. Doba působení: Obličej: 30-60 vteřin (2-3x v týdnu), 10-15 vteřin při každodenním umývání. Tělo: 10-15 minut (1x v týdnu).

Upozornění: V průběhu procedury můžete pociťovat lehké štípání kůže, způsobené přítomností solí. V případě, že přípravek vnikne do očí, vypláchněte je čistou vodou.

Ostatní kategorie: Pleťový přírodní peeling, Prášky a jíly, Tělové peelingy se solí

Typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť

Typy pokožky: mastná pokožka, normální pokožka

Typy vlasů: poškozené vlasy, vlasy s lupy

Výrobce: Vědecko provozní laboratoř, LN-Kosmetika , Novosibirsk, Rusko , tel: +420 722 301 440

Zeolite, Sodium Chloride, Kaolin, Montmorillonite, Sodium Bicarbonate, Maris Sal (Sea Salt), Talc, Copper Sulfate, Zinc Sulfate
Z blogu (1)

Hloubkové vyčištění pleti - jde to i doma

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Zeolite, Sodium Chloride, Kaolin, Montmorillonite, Sodium Bicarbonate, Maris Sal (Sea Salt), Talc, Copper Sulfate, Zinc Sulfate

Nenašli jste to pravé? Co tohle?