Karlovarské Bahenní Lázně Masážní bahno 50 ml

Karlovarské Bahenní Lázně Masážní bahno 50 ml

  • Bez DPH 183 Kč

Masážní bahno od firmy Karlovarské Bahenní Lázně je osvědčenou kombinací velmi účinných přírodních složek, jako jsou kaolín, silice ze smrkového jehličí a olivový olej. Uplatňuje se při regeneraci pokožky, má značné antibakteriální účinky, čistí pleť, zpomaluje stárnutí pleti a urychluje hojení ran.

Bahno je neocenitelným pomocníkem při náhlé i opakující se únavě a v případě namožených a bolavých svalů i kloubů. Masážní bahno je možné použít pro klasickou masáž lokální nebo končetinovou či pro speciální masáž, ať už celkovou nebo částečnou. Bahno uleví od pocitu ztuhlosti celého těla, výborně se hodí k uvolňujícím masážím v oblasti namožených zad, končetin nebo krční oblasti. 

Tělo se při bahenní masáži pozvolna a šetrně prohřívá, čímž dochází k jeho postupnému uvolňování. Aplikace bahna na pokožku má komplexní uvolňující a regenerační účinek nejen na povrchové, ale i hlouběji uložené tělesné partie a orgány.

Karlovarské masážní bahno ocení všechny typy pleti, ale zejména pleť normální a suchá. Obsahuje fenoly se žádoucími antioxidačními účinky a vitamin E chránící před volnými radikály, díky čemuž zpomaluje stárnutí pleti a navíc napomáhá lepšímu hojení drobných poranění. Bahno kromě toho vyhlazuje a projasňuje pleť a díky silicím ze smrkového jehličí efektivně čistí póry a dodává pocit svěžesti.

Použití: Potřebné množství nahřátého bahna naneste na zvolenou část těla a masírujte. Bahno zle použít například k wellnes masážím či rychlým masážím kůže v oblasti namožených svalů.

Upozornění: Bahno před použitím vždy ohřejte zhruba na tělesnou teplotu ve vodní lázni.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Kaolin, Sodium Chloride, Picea Abies Needle, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Aqua

Konzistence: velmi hutná krémová

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: bez alkoholu, bez glycerinu, bez parabenů, bez parfemace, vhodné pro vegany

Typy pleti: anti age, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Typy pokožky: normální pokožka, suchá pokožka

Užití: vnější

Výrobce: KARLOVARSKÉ BAHENNÍ LÁZNĚ, spol. s r.o., Sopečná 58, 360 18 KARLOVY VARY - TAŠOVICE Česká republika, http://www.provitalit.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?