Karlovarské Bahenní Lázně Masážní bahno 300 ml

Karlovarské Bahenní Lázně Masážní bahno 300 ml

  • Bez DPH 311 Kč

Masážní bahno je osvědčenou kombinací účinných přírodních složek, jako je kaolín, smrkové jehličí a olivový olej. Uplatňuje se při regeneraci pokožky, má značné antibakteriální účinky a čistí pleť.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Masážní bahno od firmy Karlovarské Bahenní Lázně je osvědčenou kombinací velmi účinných přírodních složek, jako jsou kaolín, silice ze smrkového jehličí a olivový olej. Uplatňuje se při regeneraci pokožky, má značné antibakteriální účinky, čistí pleť, zpomaluje stárnutí pleti a urychluje hojení ran.

Bahno je neocenitelným pomocníkem při náhlé i opakující se únavě a v případě namožených a bolavých svalů i kloubů. Masážní bahno je možné použít pro klasickou masáž lokální nebo končetinovou či pro speciální masáž, ať už celkovou nebo částečnou. Bahno uleví od pocitu ztuhlosti celého těla, výborně se hodí k uvolňujícím masážím v oblasti namožených zad, končetin nebo krční oblasti. 

Tělo se při bahenní masáži pozvolna a šetrně prohřívá, čímž dochází k jeho postupnému uvolňování. Aplikace bahna na pokožku má komplexní uvolňující a regenerační účinek nejen na povrchové, ale i hlouběji uložené tělesné partie a orgány.

Karlovarské masážní bahno ocení všechny typy pletiale zejména pleť normální a suchá. Obsahuje fenoly se žádoucími antioxidačními účinky a vitamin E chránící před volnými radikály, díky čemuž zpomaluje stárnutí pleti a navíc napomáhá lepšímu hojení drobných poranění. Bahno kromě toho vyhlazuje a projasňuje pleť a díky silicím ze smrkového jehličí efektivně čistí póry a dodává pocit svěžesti.

Použití: Potřebné množství nahřátého bahna naneste na zvolenou část těla a masírujte. Bahno zle použít například k wellnes masážím či rychlým masážím kůže v oblasti namožených svalů.

Upozornění: Bahno před použitím vždy ohřejte zhruba na tělesnou teplotu ve vodní lázni.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?