Nobilis Tilia Masážní olej Litai 50 ml

Nobilis Tilia Masážní olej Litai 50 ml

  • Bez DPH 169 Kč

Masážní olej Litai Nobilis Tilia pro kojící maminky podporuje laktaci a blahodárně působí také na kvalitu mateřského mléka. Obsažené výživné rostlinné oleje starostlivě pečují o jemnou a citlivou pokožku prsou. Masáž olejem navozuje příjemný pocit uvolnění, napomáhá k psychické pohodě a podporuje tvorbu a uvolňování mateřského mléka.

Jemný mandlový olej lisovaný za studena spolu s výživným slunečnicovým a regeneračním šípkovým olejem tvoří výbornou pečující kombinaci. Jsou velmi bohaté na nenasycené mastné kyseliny, vitaminy rozpustné v tucích a další účinné látky. Obnovují ochrannou hydrolipidovou bariéru na pokožce a zvyšují tak její odolnost před nepříznivými vlivy. Tato směs olejů působí tak šetrně, že lze přípravek použít i k ošetřování křehké dětské pleti novorozenců.

Masážní olej kromě toho, že podporuje tvorbu mléka, zlepšuje také pevnost a pružnost tenké pokožky na prsou. Zejména v těhotenství a v období kojení je totiž kůže na prsou vystavena větší zátěži a tudíž je nejvíce náchylná k poškození, vzniku strií, či ztrátě elasticity.

Pro novopečené maminky

Masážní olej Litai vám zpříjemní nejkrásnější období v životě ženy i následné mateřství. Díky svým vlastnostem totiž přirozeně podporuje produkci mateřského mléka a zároveň pečuje o pokožku prsou i celého těla. Masážní olej Litea obsahuje pouze přírodní složky a nezatěžuje vaše tělo syntetickými ingrediencemi, parfemací či konzervanty. Přírodní oleje pečují o pokožku šetrně, ale účinně a zanechávají ji dokonale jemnou.

Podpora kojení

Pravidelná masáž s tímto olejem podporuje produkci mateřského mléka a ulevuje od pocit ucpaných prsních žláz. Díky masáži je prsní žláza stimulována a mléko je snáze uvolňováno. Masážní olej pak také pečuje o pokožku, podporuje její pružnost a pomáhá jí vyrovnat se s přirozenými změnami objemu, které nastávají po porodu a během kojení.

Pro hladkou pokožku

Masážní olej Litea obsahuje jemný mandlový olej, jenž pokožku zvláčňuje a zároveň má zklidňující a regenerační účinky. Spolu s šípkovým olejem zásobuje pokožku nenasycenými mastnými kyselinami a vitaminy a udržuje ji pružnou a krásnou. Přírodní oleje rovněž pomáhají chránit proti vysušení či podráždění pokožky a podporují hojení.

Použití: Pár kapek oleje rozetřete krouživými pohyby do pokožky prsu, vyhněte se bradavce. Masáž provádějte pravidelně, nejlépe denně.

Tip: Pro umocnění účinků používejte masážní olej v kombinaci s čajem pro kojící maminky Nobilis Tilia.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

akce!

Čaj pro kojící ženy

Při nákupu produktů Weleda získáte výživný krém Coldcream zdarma (exp. 7/25/2017). Produkt vám sami vložíme do objednávky. Nabídka platí do rozdání zásob. Pokud nemáte o produkt zájem, napište nám to prosím do poznámky.