Alva Maska peelingová, Rhassoul 75 ml

Alva Maska peelingová, Rhassoul 75 ml

Peelingová maska Rhassoul čistí pokožku do hloubky a zároveň šetrně odstraňuje přebytečný kožní maz díky obsahu marockého jílu. Jemné peelingové částečky zlepší prokrvení pleti a sjednotí její barvu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Peelingová maska Alva Rhassoul čistí pokožku do hloubky a zároveň z ní šetrně odstraňuje přebytečný kožní maz i odumřelé pleťové buňky díky obsahu marockého jílu a dalších přírodních složek. Jemné peelingové částečky zlepší prokrvení pleti a sjednotí její barvu, aniž by pokožku zbytečně vysušovaly či dráždily.

Základ peelingové masky tvoří marocký jíl, který na sebe váže přebytečný kožní maz i nečistoty usazené v pórech. Šetrným způsobem odstraňuje mastnotu, aniž by pokožku přesušoval či dokonce dráždil. Jíl v kombinaci s perličkami z jojobového vosku poskytuje pokožce jemný peeling, který odstraňuje suché pleťové buňky a zároveň projasňuje a sjednocuje barvu pokožky.

Peelingová maska nejenže z pokožky spolehlivě odstraní nečistoty a vyčistí ji do hloubky, ale také zlepší prokrvení pleti a lépe ji připraví na aplikaci následné péče. Jílová maska problematickou mastnou pokožku vyčistí, zjemní a sjednotí její barvu.

Použití: Na navlhčenou pokožku naneste malé množství peelingu. Nechte působit 10 - 15 minut, lehce promasírujte a opláchněte čistou vodou. Poté aplikujte pečující krém.

Ostatní kategorie: Pleťové čisticí masky

Typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť

Výrobce: Alva naturkosmetik gmbh, Gewerbepark 19, 49143 Bissendorf Německo, www.alva.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?