La Clarée Maska pleťová rozjasňující, oliv' 100 ml

La Clarée Maska pleťová rozjasňující, oliv' 100 ml

Luxusní krémová pleťová maska s čistícím kaolinem a těmi nejlepšími přírodními výtažky napomáhá navrátit vaší pokožce přirozený jas a zároveň regenerovat její strukturu. Vaše pokožka bude dokonale sjednocená a hedvábně jemná.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

La Clarée Pleťová maska rozjasňující navrátí vaši tváři přirozenou zář a sjednotí barvu i strukturu pokožky. Díky hluboce čistícímu kaolinu napomáhá vstřebávat nečistoty z pórů, a bránit tak vzniku nedokonalostí na pleti. Zároveň ale nedráždí a nevysušuje pokožku a je vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé. Tato pleťová maska má luxusní jemně našlehanou krémovou konzistenci, díky které se snadno rovnoměrně nanáší a její použití je velice komfortní.

Maska obsauje ty nejlepší přírodní ingredience v harmonicky vyváženém poměru, aby splnily požadavky i té nejnáročnější pokožky. Směs exkluzivních rostlinných olejů napomáhá obnovit přirozenou rovnováhu kůže a zvýšit její regenerační schopnost. Makadamový olej je mimořádně bohatý na antioxidanty, jenž chrání pokožku před potenciálně škodlivým působením volných radikálů a napomáhá tak zpomalovat stárnutí pleti.

Výtažek z mrkve dodává pokožce množstvá vitaminů a stopových prvků, jenž ji vyživují do hloubky, a zároveň obsahuje beta karoten, který rozzáří vaši tvář přirozeným jasem. Tato maska při pravidelném používání zcela změní kvalitu vaší pleti a příjemně vás překvapí svými výsledky. Vaše pokožka bude opět dokonale sjednocená, perfektně vyčištěná a hedvábně jemná.

Použití: Naneste na celý obličej 1-2krát týdně, nechte 10 min působit a poté důkladně opláchněte teplou vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?