Cattier Maska se zeleným jílem a mátou pro mastnou pleť 100 ml

Cattier Maska se zeleným jílem a mátou pro mastnou pleť 100 ml

Jílová maska Cattier využívá léčebných účinků francouzského zeleného jílu, mátového oleje a dalších antibakteriálních bylinných výtažků. Odstraňuje z pokožky přebytečný maz, zklidňuje a dodává zdravý vzhled.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Jílová maska Cattier využívá léčebných účinků francouzského zeleného jílu, mátového oleje a dalších antibakteriálních bylinných výtažků. Díky tomu odstraňuje z mastné problematické pokožky přebytečný maz, pleť zklidňuje a dodává jí zdravý sjednocený vzhled.

Illit, jílová břidlice, v kombinaci s kaolinem odstraňuje z pokožky kožní maz a zároveň šetrným způsobem stabilizuje funkci mazových žláz. Mastná pokožka již nemá zvýšenou tendenci zbytečně se mastit. Díky tomu je pleť čistší, vzniká méně nedokonalostí, pupínků a zánětů.

Když už nějaký pupínek vznikne, postará se o něj antibakteriální olej z rozmarýnu. Ten pupínek vysuší a urychlí regeneraci postiženého místa. Výborné antibakteriální schopnosti má i výtažek z máty. Pleť šetrně vydezinfikuje, ale také zlepší její prokrvení a urychlí hojení nedokonalostí. Navíc vás mentolová vůně příjemně naladí a povzbudí do nového dne.

Použití: Silnější vrstvu jílové masky naneste na pokožku obličeje, krku i dekoltu či pouze na mastnější T-zónu. Nechte působit alespoň 10 minut a poté opláchněte vlažnou vodou za pomoci kosmetické houbičky. Aplikujte 2 - 3 týdně podle stavu pleti.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?