Vykuřovadla Rymer Meduňka 20 g

Vykuřovadla Rymer Meduňka 20 g

Původní cena: 43 Kč

Meduňka má příjemnou, lehce citrusovou vůni, která zažene melancholii a usnadní usínání. Je vhodná i k očistě prostor a různých předmětů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Meduňka je ceněnou bylinkou s příjemně svěží, lehce kořenitou vůní připomínající citron. Původně se pěstovala ve středomoří, ale již během antických dob se začala rychle rozšiřovat. Dnes ji mnozí z nás pěstují na zahrádce nebo za oknem v květináči. Meduňka vyniká svými uklidňujícími vlastnostmi a příznivým vlivem na kvalitu spánku.

Meduňka byla již v dávných dobách významnou léčivkou, které si také připisovaly magické účinky. Považovala se mimo jiné za elixír života. Dodnes se cení její uklidňující působení. Vůně meduňky působí proti nespavosti a urychluje usínání. Je vhodná při neklidu a stresu, kdy vám pomůže se uvolnit, a pomůže vám zahnat chmurné myšlenky a melancholii.

Lehce citronové tóny meduňky jsou nejen balzámem na duši, ale také vám pomohou lépe pochopit vlastní emoce, dodají vám sílu a vytrvalost v cestě za plněním snů. Jako vykuřovadlo je vhodná pro očistu a ochranu. Již v antice se používala při různých obřadech pro vykuřování prostor a očistu různých předmětů. O meduňce se taktéž traduje, že dokáže přilákat bohatství.

Použití: Hrstičku lístků položte na rozpálené uhlíky, do vykuřovací pícky nebo elektrické kadidelnice.

Výrobce: Michael Rymer, Dvůr Králové nad Labem Česká republika, https://www.vykurovadla-rymer.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?