Weleda Meduňkové kapky 50 ml

Weleda Meduňkové kapky 50 ml

Meduňkové kapky zklidňují organismus, navozují pocit pohody a také mírní bolesti a žaludeční nevolnosti. Meduňka má výborné tišící vlastnosti, zatímco výtažky z hřebíčku působí protizánětlivě.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Meduňkové kapky Weleda zklidňují organismus, navozují pocit pohody a také mírní bolesti i žaludeční nevolnosti. Meduňka má výborné zklidňující a tišící vlastnosti, zatímco výtažky z hřebíčku, anděliky, muškátového oříšku a mnohých dalších působí antibakteriálně a protizánětlivě.

Meduňkové kapky jsou vhodným pomocníkem při náchylnosti k mdlobám a závratím, nevolnosti, zvracení, poruchách trávení, neuralgiích v oblasti obličeje a bolestech zubů.

Meduňka je natolik účinná, neboť obsahuje množství přirozeně vyskytujících se silic jako je citral, citronelol, geraniol a mnohé další. Je také bohatá na třísloviny, flavonoidy a minerální látky.

Pomoc z přírody

Meduňkové kapky Weleda se budou dobře vyjímat nejen ve vaší domácí lékárničce, ale hodí se je mít neustále při sobě. Meduňkové kapky mají široké spektrum účinků, působí podpůrně v mnoha situacích a zároveň nezatěžují vaše tělo chemií a syntetickými ingrediencemi. Jsou založeny na čistě přírodních ingrediencích a bylinných výtažcích.

Proti nevolnosti a bolestem

Meduňkové kapky skvěle působí při nevolnostech a zvracení, uklidní rozbouřený trávicí trakt a zároveň podporují trávení jako takové. Můžete jej využít například při nevolnostech z cestování či po dietní chybě nebo při bolestech břicha. Působí také při bolestech zejména chronického charakteru a pomohou například při bolestech zubů či neuralgiích obličeje.

Rychlé zklidnění

Meduňka má zároveň intenzivní zklidňující účinky, pomáhá při stresu, nervovém vypětí či trémě. Navozuje pocit pohody, dodává dobrou náladu a podporuje pozitivní přístup. Meduňkové kapky jsou vhodné také pro ty, kdo mají sklony k mdlobám a působí také proti závratím. Kapky zároveň obsahují také výtažky z hřebíčku a anděliky, jež mají antibakteriální a protizánětlivé účinky.

Dávkování: 10-20 kapek rozmíchejte v malém množství vody, nebo nakapejte na kostku cukru. V případě potřeby můžete užívat až 5x denně.

Ostatní kategorie: Psychika

Užití: vnitřní

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?