LadyCup Menstruační kalíšek L (větší), švestka 1 ks

LadyCup Menstruační kalíšek L (větší), švestka 1 ks

Značka: LadyCup
Balení:
693
Momentálně vyprodané na e-shopu i prodejnách BiOOO.cz

Menstruační kalíšek ve švestkové barvě ve větší velikosti L je vhodnou alternativou ke klasickým hygienickým pomůckám pro ženy od 25 let věku a pro ty, které rodily přirozenou cestou.

Popis produktu
Z blogu4
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Menstruační kalíšek LadyCup ve švestkové barvě ve větší velikosti L je vhodnou alternativou ke klasickým hygienickým pomůckám pro ženy od 25 let věku a pro ty, které rodily přirozenou cestou. Kalíšek je vyroben z odolného lékařského silikonu, který poskytuje spolehlivou pohodlnou ochranu během menstruace a zároveň zbytečně nezatěžuje vaši peněženku ani životní prostředí. Při spávném používání kalíšek totiž vydrží téměř 10 let.

Kalíšek je dodáván společně s barevným látkovým sáčkem ze 100% bavlny, který je hravý a zábavný. Náhradní sáček podle designu, který se vám líbí, můžete i dokoupit. Kalíšek je vyroben z antibakteriálního lékařského silikonu, který po zavedení spolehlivě přilne k poševní stěně a zabrání nechtěnému úniku menstruační krve. Použití kalíšku eliminuje výskyt bakterií v pochvě a snižuje tak riziko vzniku mykóz či jiných obtíží během menstruace.

Větší velikost kalíšku L je vhodná pro ženy nad 25 let a také pro ty, které rodily přirozenou cestou. Kalíšek velikosti L pojme až 34 mililitrů krve, má průměr 46 milimetrů a délku včetně stopky 53 milimetrů. Až se naučíte s kalíškem spolehlivě manipulovat, lze stopku zkrátit či ji úplně odstranit.

LadyCup je značka menstruačních kalíšků s ideálním tvarem, vyrobených z vysoce kvalitního lékařského silikonu. Jsou vyráběny ve více velikostech tak, aby si vybrala každá žena.

Použití: Kalíšek zmáčkněte současně palcem a ukazováčkem a v podřepu ho zaveďte do pochvy tak, aby byl celý dolní okraj kalíšku schovaný v pochvě. Dobře zavedený kalíšek není v těle cítit. Kalíšek opět vyjmněte a vyprázdněte po zhruba 4- 5 hodinách, nejpozději však po 12 hodinách. Během menstruace není kalíšek nutné opakovaně vyvařovat či mýt mýdlem, postačí ho opláchnout teplou vodou.

Upozornění: Vždy před začátkem nového menstruačního cyklu vyvařte kalíšek v horké vodě či sterilizujte v mikrovlnce. Při zavádění i vyjímání kalíšku dbejte na důkladnou hygienu rukou. Stopka neslouží k vyjímání kalíšku, v takovém případě by mohlo dojít k jejímu přetržení. Kalíšek vyjímáme uchopením za dno.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Výrobce: Jaguara, s.r.o., Truhlářská 1108/3 , 110 00 , Praha 1, Česká republika

Z blogu4

Intimní potřeby bez chemie

Jak správně vybrat menstruační kalíšek

Menstruační kalíšek jako ekologická varianta při menstruaci

Menstruační kalíšky: V čem vězí jejich oblíbenost?

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: