LadyCup Menstruační kalíšek L (větší), švestka 1 ks

LadyCup Menstruační kalíšek L (větší), švestka 1 ks

  • Značka: LadyCup
  • Balení: 1 ks
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 545 Kč

Menstruační kalíšek ve švestkové barvě ve větší velikosti L je vhodnou alternativou ke klasickým hygienickým pomůckám pro ženy od 25 let věku a pro ty, které rodily přirozenou cestou.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Menstruační kalíšek LadyCup ve švestkové barvě ve větší velikosti L je vhodnou alternativou ke klasickým hygienickým pomůckám pro ženy od 25 let věku a pro ty, které rodily přirozenou cestou. Kalíšek je vyroben z odolného lékařského silikonu, který poskytuje spolehlivou pohodlnou ochranu během menstruace, a zároveň zbytečně nezatěžuje vaši peněženku ani životní prostředí. Při spávném používání kalíšek totiž vydrží téměř 10 let. Kalíšek je dodáván společně s barevným látkovým sáčkem ze 100% bavlny, který je hravý a zábavný. Náhradní sáček podle designu, který se vám líbí, můžete i dokoupit.

Kalíšek LadyCup je vyroben z antibakteriálního lékařského silikonu, který po zavedení spolehlivě přilne k poševní stěně a zabrání nechtěnému úniku menstruační krve. Tento způsob je na rozdíl od běžných hygienických pomůcek mnohem pohodlnější a také hygieničtější, neboť nedochází k přímému kontaktu s krví a také k přemnožení bakterií. Naopak, použití kalíšku eliminuje výskyt bakterií v pochvě a snižuje tak riziko vzniku mykóz či jiných obtíží během menstruace.

Větší velikost kalíšku L je vhodná pro ženy nad 25 let, a také pro ty, které rodily přirozenou cestou. Kalíšek velikosti L pojme až 34 mililitrů krve, má průměr 46 milimetrů a délku včetně stopky 53 milimetrů. Až se naučíte s kalíškem spolehlivě manipulovat, lze stopku zkrátit či ji úplně odstranit.

Použití: Kalíšek zmáčkněte současně palcem a ukazováčkem a v podřepu ho zaveďte do pochvy tak, aby byl celý dolní okraj kalíšku schovaný v pochvě. Dobře zavedený kalíšek není v těle cítit. Kalíšek opět vyjmněte a vyprázdněte po zhruba 4- 5 hodinách, nejpozději však po 12 hodinách. Během menstruace není kalíšek nutné opakovaně vyvařovat či mýt mýdlem, postačí ho opláchnout teplou vodou.

Upozornění: Vždy před začátkem nového menstruačního cyklu vyvařte kalíšek v horké vodě či sterilizujte v mikrovlnce. Při zavádění i vyjímání kalíšku dbejte na důkladnou hygienu rukou.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Lékařský silikon

Obal: látkový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Jaguara, s.r.o., Truhlářská 1108/3, 110 00 Praha 1 Česká republika, tel: +420 724 086 237, www.ladycup.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?