Prohlédněte si vaše seznamy přání
Všechny prodejny máme otevřené. Na e-shopu můžete využít týdenní akce.

Me Luna Menstruační kalíšek růžový, se stopkou 1 ks, L

Me Luna Menstruační kalíšek růžový, se stopkou 1 ks, L

400
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Kalíšek ve velikosti L nabízí větší objem, a je tak vhodný při silné menstruaci. Ocení ho také ženy po porodu nebo nadšené sportovkyně.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(2)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Aktuálně: Uvedená fotografie je pouze ilustrační. Vyfoceno ve velikosti XL.

Růžový menstruační kalíšek MeLuna má zcela hladký vnitřní povrch, díky němuž se snadno čistí. Je vhodný i pro velmi mladé dívky, a to již od první menstruace. Je vyroben z TPE (termoplastického elastomeru) běžně používaného pro výrobu dětských dudlíků. 

Kalíšek MeLuna je příjemně měkký, ale zároveň spolehlivý a funkční. Velikost L má průměr 44 milimetrů, je 51 mm vysoký a má objem 22 mililitrů. Tato velikost je určena pro ženy, které mají silnou menstruaci, nebo pro ty, které aktivně sportují. Velikost L je vhodnou volbou i pro ženy, které již rodily a současně mají drobnější postavu.

Na rozdíl od většiny kalíšků je MeLuna Basic vyroben z termoplastu a ne ze silikonu. V praxi však nepoznáte rozdíl. Termoplast je stejně jako silikon antibakteriální a spolehlivě přilne k poševní stěně, kde zachytává krev. Použití kalíšku je pohodlnější a hygieničtější než v případě tamponů, jelikož se během manipulace s kalíškem nedostanete do styku s krví. Navíc, antibakteriální úprava zabrání množení bakterií v pochvě a předchází tak vzniku mykóz.

Me Luna je značkou německých menstruačních kalíšků. Jsou vyrobeny z hypoalergenního materiálu, vhodné pro každou ženu. Vybírat můžete ze dvou velikostí a různých zakončení. 

Použití: Kalíšek zmáčkněte současně palcem a ukazováčkem a v podřepu ho zaveďte do pochvy tak, aby byl celý dolní okraj kalíšku schovaný v pochvě. Dobře zavedený kalíšek není v těle cítit. Kalíšek opět vyjmněte a vyprázdněte po zhruba 4-5 hodinách, nejpozději však po 12 hodinách. Během menstruace není kalíšek nutné opakovaně vyvařovat či mýt mýdlem, postačí ho opláchnout teplou vodou.

Upozornění: Vždy před začátkem nového menstruačního cyklu vyvařte kalíšek v horké vodě či sterilizujte v mikrovlnce. Při zavádění i vyjímání kalíšku dbejte na důkladnou hygienu rukou. Stopka neslouží k vyjímání kalíšku, v takovém případě by mohlo dojít k jejímu přetržení. Kalíšek vyjímáme uchopením za dno.

Barva: růžová

Výrobce: Me Luna, Industriestr. 7 , 91710, Gunzenhausen, Německo

Podrobné složení produktu

Konzistence: pevná

Obal: látkový

Přebal: papírový

Složení:

Termoplastický elastomer
Z blogu (2)

Intimní potřeby bez chemie

Jak stárne Berlíňanka

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: pevná

Obal: látkový

Přebal: papírový

Složení:

Termoplastický elastomer