Mooncup Menstruační kalíšek velikost A (větší) 1 ks

Mooncup Menstruační kalíšek velikost A (větší) 1 ks

Skladem 3 - 5 ks

Menstruační kalíšek ve větší velikosti A má speciální tvarování, díky čemuž je vhodný pro ženy po porodu, které s použitím kalíšku doposud nemají zkušenosti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Menstruační kalíšek Mooncup ve větší velikosti A má speciální tvarování, díky čemuž je vhodný pro ženy po porodu, které s použitím kalíšku doposud nemají zkušenosti. Kalíšek je vyroben z měkkého lékařského silikonu a je tak nejenom pohodlný a poskytuje spolehlivou ochranu, ale také zbytečně nezatěžuje vaši peněženku ani životní prostředí. Při správné péči lze kalíšek používat téměř 10 let.

Menstruační kalíšek je vhodnou alternativou ke klasickým hygienickým potřebám. Nejenom, že je mnohem pohodlnější, ale díky antibakteriálnímu materiálu eliminuje vznik mykóz a jiných gynekologických problémů během menstruace. Díky speciálnímu tvarování a širšímu hornímu okraji kalíšek spolehlivě přilne k poševní stěně a nepropustí krev ani při aktivním pohybu či sportu.

Jedinečné tvarování kalíšku také zajišťuje snadnou manipulaci a bezproblémové zavádění i pro ženy, které s menstruačním kalíškem doposud nemají zkušenosti. Větší velikost A (after) je určena pro ženy po porodu a také pro všechny ženy po 30 letech věku. Kalíšek má průměr 46 milimetrů a jeho délka včetně stopky je 50 milimetrů. Až se naučíte s kalíškem bezpečně manipulovat, stopku lze zkrátit či úplně odstranit.

Použití: Kalíšek zmáčkněte současně palcem a ukazováčkem a v podřepu ho zaveďte do pochvy tak, aby byl celý dolní okraj kalíšku schovaný v pochvě. Dobře zavedený kalíšek není v těle cítit. Kalíšek opět vyjměte a vyprázdněte po zhruba 4-5 hodinách, nejpozději však po 12 hodinách. Během menstruace není kalíšek nutné opakovaně vyvařovat či mýt mýdlem, postačí ho opláchnout teplou vodou.

Upozornění: Vždy před začátkem nového menstruačního cyklu vyvařte kalíšek v horké vodě či sterilizujte v mikrovlnce. Při zavádění i vyjímání kalíšku dbejte na důkladnou hygienu rukou.

Výrobce: Mooncup Ltd, Dolphin House 40 Arundel Place, BN2 1GD Brighton Velká Británie, www.mooncup.co.uk

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?