Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální korektor Blush Away 4 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální korektor Blush Away 4 g

  • Bez DPH 288 Kč

Minerální sypký korektor s mírně nazelenalým odstínem neutralizuje červené tóny pleti, efektivně kryje začervenání a pupínky, a díky čistě přírodnímu složení nedráždí a nenamáhá pokožku.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lily Lolo Minerální korektor Blush Away je účinným pomocníkem, pokud vás trápí začervenání pleti a vznik zarudlých míst na pokožce. Mírně nazelenalý odstín je přímým opakem červeného zabarvení, které efektivně neutralizuje. Je vhodný pro použití lokálně na pupínky i na větší plochy například na tvářích, kolem nosu či úst.

Minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo pochází z Velké Británie a je celosvětově proslulá svým vysoce kvalitním složením bez kompromisů. Produkty obsahují pouze přírodní složky a jsou zcela bez potenciálně škodlivých či dráždivých syntetických ingrediencí, jako jsou například konzervanty, silikony či parabeny. Díky tomu jsou velice dobře snášeny a mají minimum nežádoucích reakcí včetně podráždění či zarudnutí pleti.

Minerální korektory jsou skvělou přírodní alternativou pro zakrytí nedokonalostí. Pleťové neutrální i korekční jemně zabarvené odstíny poskytují vaší pleti vyšší krycí schopnost, než standardní make-upy a jsou vhodné na pupínky, kruhy pod očima, pigmentové skvrny, načervenalé plochy a další nerovnosti na pleti. Zároveň neucpávají póry a napomáhají zdokonalovat a sjednocovat vzhled pokožky. Snadno se používají, lehce zapracovávají do pleti a na jejich krycí schopnosti se můžete spolehnout po celý den.

Použití: Minerální korektor aplikujte pomocí měkkého štětce na korektor nebo houbičky na make-up. Houbička se hodí zvláště na jemné partie pod očima. Pokud potřebujete make-up s velmi vysokou krycí schopností, smíchejte korektor s některým z velmi světlých nebo světlých odstínů minerálního make-upu a tuto směs poté aplikujte pomocí štětce kabuki na pleť.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Super / Terka 10. 3. 2012 17:23

Tento korektor je naprosto bezkonkurenční. Doporučuji všem, kteří mají citlivou až extrémně citlivou a náchylnou plet k rudnutí a červenání. Výborně kryje a ještě lepší je, že tento e-shop dodává zboží naprosto bleskově...

*** / Julie 2. 4. 2013 16:12

na kruhy pod ocima neznam lepsi korektor, akorat si clovek musi vyhrat pri nanaseni

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?