Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální korektor Caramel 4 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální korektor Caramel 4 g

  • Bez DPH 288 Kč

Sypký minerální korektor se středně tmavým odstínem je vhodný pro střední a opálenější pleť. Dokonale kryje všechny nedokonalosti, efektivně sjednocuje vzhled pleti a vyznačuje se celodenní výdrží.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lily Lolo Minerální korektor Caramel efektivně kryje nedokonalosti na pleti a dodá jí sjednocený a bezchybný vzhled. Tento odstín je vhodný především pro středně tmavou a opálenější pleť. Díky univerzálnímu neutrálnímu podtónu bez výraznějšího studeného či teplého zabarvení je vhodný pro široké spektrum odstínů pokožky. Kompaktní balení a snadná aplikace z něj jistě udělají nepostradatelného každodenního společníka ve vaší kosmetické taštičce.

Minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo pochází z Velké Británie a je celosvětově proslulá svým vysoce kvalitním složením bez kompromisů. Produkty obsahují pouze přírodní složky a jsou zcela bez potenciálně škodlivých či dráždivých syntetických ingrediencí, jako jsou například konzervanty, silikony či parabeny. Díky tomu jsou velice dobře snášeny a mají minimum nežádoucích reakcí včetně podráždění či zarudnutí pleti.

Minerální korektory jsou skvělou přírodní alternativou pro zakrytí nedokonalostí. Pleťové neutrální i korekční jemně zabarvené odstíny poskytují vaší pleti vyšší krycí schopnost, než standardní make-upy a jsou vhodné na pupínky, kruhy pod očima, pigmentové skvrny, načervenalé plochy a další nerovnosti na pleti. Zároveň neucpávají póry a napomáhají zdokonalovat a sjednocovat vzhled pokožky. Snadno se používají, lehce zapracovávají do pleti a na jejich krycí schopnosti se můžete spolehnout po celý den.

Použití: Minerální korektor aplikujte pomocí měkkého štětce na korektor nebo houbičky na make-up. Houbička se hodí zvláště na jemné partie pod očima. Pokud potřebujete make-up s velmi vysokou krycí schopností, smíchejte korektor s některým z velmi světlých nebo světlých odstínů minerálního make-upu a tuto směs poté aplikujte pomocí štětce kabuki na pleť.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?