Uoga Uoga Minerální make-up 635 Captured Ray of Sun 0,7 g

Uoga Uoga Minerální make-up 635 Captured Ray of Sun 0,7 g

Minerální make-up Captured Ray of Sun s neutrálním podtónem je nejvhodnější pro středně světlé typy pleti. Make-up o pokožku pečuje za pomoci prášku z jantaru.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Minerální make-up Uoga Uoga v odstínu Captured Ray of Sun se báječně hodí pro světlou až středně tmavou pleť s neutrálním podtónem. S jeho pomocí snadno sjednotíte její odstín. Základ tohoto přírodního make-upu tvoří mica a další přírodní minerály. Ty jsou obohacené o jantarový prášek, který se v Litvě již tradičně využívá pro své antimikrobiální a zklidňující účinky.

Minerální make-up pro středně tmavou pleť se nechlubí výraznými krycími vlastnostmi, ale přirozeně sjednotí odstín pleti, aniž by ji zbytečně zatěžoval. Zároveň ji lehce projasní, a dodá jí tak svěží vzhled. Make-up se hodí pro všechny typy pleti a nemusíte se ani obávat jej použít na pleť mastnou. Pomáhá totiž absorbovat přebytečný maz, zmatňuje pleť a nijak nezatěžuje póry. Jeho přírodní složení je doplněno o pečující allantoin či jantarový výtažek, které pomáhají zklidňovat podráždění. Make-up má přirozený UV filtr, a pleť je tak chráněná před škodlivými vlivy slunečního záření.

Použití: Malé množství make-upu naberte vhodným kulatým štětcem a aplikujte na pokožku obličeje.

Ostatní kategorie: Sypké make-upy

Barva - světlost: střední

Výrobce: Uoga Uoga, Kalvariju str. 125 , LT-08221, Vilnius, Litva , tel: +370 656 65 268

Nenašli jste to pravé? Co tohle?