Uoga Uoga Minerální make-up 636 Strawberry and Snow 0,7 g

Uoga Uoga Minerální make-up 636 Strawberry and Snow 0,7 g

  • Bez DPH 62 Kč

Minerální make-up Strawberry and Snow se studeným růžovým podtónem je nejvhodnější pro středně světlé typy pleti. Make-up o pokožku pečuje za pomoci prášku z jantaru.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Minerální make-up Uoga Uoga v odstínu Strawberry and Snow se výborně hodí pro světlou až středně tmavou pleť s růžovým podtónem. S jeho použitím snadno rozzáříte svou pleť a sjednotíte její odstín. Základem make-upu je mica a další minerální pigmenty. Ty jsou pak doplněny regeneračním allantoinem či jantarovým práškem, který je v Litvě tradičně využíván pro své antimikrobiální a zklidňující účinky.

Make-up sice nemá výrazné krycí vlastnosti, ale umožňuje pleti získat sjednocený odstín a rozjasní ji, a to díky výraznému obsahu minerálních pigmentů, které jemnou pokožku zbytečně nezatěžují. Make-up se hodí pro všechny typy pleti, bez obav ho můžete použít i na tu mastnou. Pomáhá absorbovat přebytečný maz, pleť zmatňuje a neucpává póry. Jeho složení je obohacené o allantoin či jantarový prášek a pomáhá tak zklidňovat podráždění. Minerální make-up má také přirozený UV filtr a tak se nemusíte obávat škodlivých účinků slunečního záření.

Použití: Malé množství make-upu naberte vhodným kulatým štětcem a aplikujte na pokožku obličeje.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?