Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Angelic 2,5 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Angelic 2,5 g

  • Bez DPH 206 Kč

Minerální sypké oční stíny v mrazivě bílé barvě s výrazným třpytem okamžitě otevřou a rozzáří váš pohled. Lze je využít k aplikaci na oční víčko či jako rozjasňovač na celý obličej.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lily Lolo Minerální oční stíny Angelic vás upoutají na první pohled svým mrazivě bílým jiskrným odstínem. Výrazný ledový třpyt dodává tomuto odstínu maximální intenzitu, jež podtrhne tvar vašeho oka a rozzáří vaši tvář. Lze jej využít jak k aplikaci na oční víčko, tak jako klasický rozjasňovač nad lícní kosti či pod obočí. Pro otevření a rozjasnění pohledu jej naneste do vnitřního koutku oka.

Minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo, jež pochází z Velké Británie, nedělá kompromisy. Její složení obsahuje pouze čisté přírodní ingredience bez syntetických složek a chemikálií. Neobsahuje parabeny, konzervanty či PEGy. Díky tomuto aspektu je velice dobře snášena i citlivou pletí a její sametově jemná sypká struktura produktů nedráždí a nenamáhá pokožku.

Oční stíny s bohatými a sytými minerálními pigmenty se vyznačují výraznými odstíny, jejichž intenzitu lze regulovat podle naneseného množství. Snadno se aplikují štětcem či prsty a velmi dobře se vzájemně míchají a rozmazávají, čímž nabízejí nepřeberné množství možností líčení. Díky své mimořádně vysoké kvalitě nalíčení s těmito stíny vydrží celý den bez významného oslabení pigmentace či slévání do záhybu víčka. Zajistí tak bezchybný výsledek a dokonalé nalíčení.

Použití: K aplikaci očních stínů na pohyblivé víčko použijte štětec na oční stíny či prsty, k celkovému propojení více barev minerálních očních stínů použijte štětec na spojování očních stínů. Výraznějšího nalíčení dosáhnete s pomocí štětce na roztírání kontur (blending brush). Minerální oční stíny můžete používat také jako tekuté oční linky. Smíchejte trochu očního stínu s malým množstvím vody a směs naneste na oční víčko pomocí štětce na oční linky.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?