Everyday Minerals Minerální oční stíny Mystic Night 1,7 g

Everyday Minerals Minerální oční stíny Mystic Night 1,7 g

Temně fialové minerální oční stíny s tmavě modrými podtóny a spoustou třpytu.S přírodními bohatě pigmentovanými minerálními stíny Everyday Minerals budou mít Vaše oči krásně sytou barvu, která vydrží dlouhou dobu a navíc nezatíží Vaše oční víčka. Minerální oční stíny jsou vhodné ke každodennímu líčení stejně tak k vytvoření večerního dramatického líčení nebo kouřového líčení.Nebojte se oční stíny

Temně fialové minerální oční stíny s tmavě modrými podtóny a spoustou třpytu.

S přírodními bohatě pigmentovanými minerálními stíny Everyday Minerals budou mít Vaše oči krásně sytou barvu, která vydrží dlouhou dobu a navíc nezatíží Vaše oční víčka. Minerální oční stíny jsou vhodné ke každodennímu líčení stejně tak k vytvoření večerního dramatického líčení nebo kouřového líčení.

Nebojte se oční stíny míchat a spojovat a docílit tak osobitého originálního vzhledu! Intenzitu barvy můžete zesílit nanesením dalších tenkých vrstev.

Před použitím doporučujeme nanést na oční víčka podkladový korektor, který pomáhá vyrovnat mastnotu očních víček.

Nejlepšího výsledku dosáhnete, pokud použijete štětec na oční stíny, štětec Dome Blending Eye nebo štětec Eye Blending k nanášení a míchání očních stínů. K efektu kouřového líčení slouží štětec pro kouřové líčení Everyday Smudge, který také vykouzlí výrazné kontury.

Mica (CI 77019). Může obsahovat: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Manganese Violet (CI 77742), Ferric Ferrocyanide (CI 77510).

Tip: Požijte svoje oblíbené oční stíny jako oční linky. Stačí jen smíchat malé množství stínů s vodou a aplikovat pomocí štětce na oční linky štětce na oční linky. Vytvořit tekuté stíny ještě nebylo lehčí!

Upozornění: Ačkoliv se snažíme znázorňovat jednotlivé odstíny dle skutečnosti, může se barva, kterou vidíte na obrazovce, mírně lišit od skutečného stavu v závislosti na typu monitoru vašeho počítače.

webové strány značky:
www.everyday-minerals.eu

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Barva: fialová, modrá

Výrobce: Everyday Minerals, P.O. Box 42349, 78704 Austin, Texas Spojené Státy Americké, www.everydayminerals.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?