Nástroje Zdraví Mladý ječmen Plus 80 g

Nástroje Zdraví Mladý ječmen Plus 80 g

Certifikáty: BIO
Certifikát BIO
Balení:
Zboží je trvale vyřazeno.

Sušený mladý ječmen Plus obohacený o mořské řasy a hnědou rýži obsahuje vysoký podíl živin ve formě, které naše tělo bezezbytku zpracuje. Podporuje imunitu, zlepšuje trávení a detoxikuje organismus.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu14
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Sušený mladý ječmen Plus Nástroje Zdraví je obohacen o mořské řasy kelp a hnědou rýži, obsahuje množství živin, vitaminů a minerálů, které potřebuje organismus k regeneraci, tvorbě protilátek, hormonů i enzymů. Ječmen obsahuje tyto látky ve formě, které tělo dokáže snadno zpracovat a plně využít.

Všechny použité suroviny jsou šetrně zpracovány sušením, takže si zachovávají vysoký podíl enzymů, vitaminů řady B, kyseliny listové, betakarotenu, ale také vlákniny a rostlinných bílkovin. Mladý ječmen Plus působí pozitivně na imunitu, posiluje ji a detoxikuje organismus. Je tak výborným pomocníkem nejen při jarní očistě.

Kromě posílení imunity zlepšuje mladý ječmen stav pokožky, působí protizánětlivě a bojuje proti vzniku nedokonalostí a akné. Je tak mimořádně vhodný jako doplňková péče pro mladou problematickou pleť. Díky vysokému obsahu bílkovin a vlákniny zažene mladý ječmen hlad a navodí pocit plného žaludku. Je tak dobrým pomocníkem při redukčních dietách.

Tip: Mladý ječmen Plus si také můžete přimíchat do cereálií, jogurtu, salátu či jiného studeného jídla.

Dávkování: 1-2 čajové lžičky prášku rozmíchejte ve vodě nebo ovocném džusu. Užívejte nejlépe nalačno.

Upozornění: Jedná se o potravinový doplněk, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete Mladý ječmen Plus kombinovat s vyváženou zdravou stravou.

V programu Nástroje Zdraví společnost Blue step spol. s r.o. nabízí novou komplexní péči o člověka. Jejím záměrem je přinášet produkty, které nejvíc odpovídají lidské přirozenosti, produkty, které nezanechávají žádné negativní stopy jak na zdraví lidí, tak na životním prostředí.

Ostatní kategorie: Mořské řasy

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80 , 158 00, Praha 5, Česká republika

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu14

20 nejčastějších produktových otázek na prodejnách - 2. část

5 způsobů, jak zregenerovat plíce, když přestanete kouřit

Co dát veganům pod stromeček?

DIY masky z mladého ječmene

Hubnutí po svátcích: trvale a bezbolestně

Jarní únava

Jídlem proti chudokrevnosti

Oslabení štítné žlázy? Jezte řasu Kelp

Proč jsou superpotraviny super

Přírodně na štítnou žlázu

Pupínkový detektiv: když dobré je špatné

Řasy, zázračná surovina budoucnosti

S přírodou proti kocovině

Zelený detox po Vánocích

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.