Lavera Mléko opalovací SPF 20 Neutral, Sun Sensitive 75 ml

Lavera Mléko opalovací SPF 20 Neutral, Sun Sensitive 75 ml

Opalovací mléko Lavera Sun Sensitiv s ochranným faktorem SPF 20 spolehlivě ochrání jemnou dětskou pokožku i citlivou pokožku dospělých.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Opalovací mléko Lavera Sun Sensitiv s ochranným faktorem SPF 20 spolehlivě ochrání jemnou dětskou pokožku i citlivou pokožku dospělých. Přirozený ochranný faktor vytvoří na povrchu lehký film, který odráží sluneční záření a nepropouští ho do pokožky. Pleť je tak ochráněna před spálením i podrážděním v důsledku pobytu na slunci.

Opalovací mléko je bohaté na výživný jojobový a madlový olej. Ty nejenže pokožku vyživují, ale také ji chrání před slunečními paprsky díky obsahu přirozeně vyskytujícího se ochranného faktoru.

Aby nedošlo k podráždění pokožky, opalovací mléko obsahuje zklidňující a chladivý Aloe vera gel. Ten hydratuje pokožku do hloubky a zanechává ji jemnou. Účinná kombinace olejů a přirozených minerálních filtrů ochrání pokožku před UVA, UVB i UVC slunečním zářením.

Použití: Malé množství opalovacího mléka aplikujte na pokožku celého těla před vstupem na přímé slunce. Po koupání ve vodě aplikaci opakujte.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?