Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Taoasis Multifunkční sprej Dr. Zhou 50 ml

Taoasis Multifunkční sprej Dr. Zhou 50 ml

Multifunkční sprej příjemně osvěží namáhané svaly i klouby, uleví od bolesti a zlepší jejich hybnost. Sprej je bohatý na výtažky z arniky, třezalky a levandule.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Multifunkční sprej Dr. Zhou Taoasis příjemně osvěží namáhané svaly i klouby, uleví od bolesti a zlepší jejich hybnost. Sprej je bohatý na výtažky z arniky, třezalky a levandule. Působí tak přirozeně protizánětlivě a hojivě, maximálně podporuje regeneraci. Sprej bude vaším praktickým pomocníkem při problémech a bolestivosti pohybového aparátu, ale poslouží skvěle i například před či po sportovním výkonu, kdy podpoří rychlejší regeneraci svalů.

Chladivý multifunkční sprej příjemně osvěží svaly i klouby a díky bylinkovo mátové vůni povzbudí i mysl. Sprej v základu z olivového oleje spojuje mentol, výtažky z třezalky, arniky a oleje z levandule a kafru. Sprej tak můžete využít k přímé aplikaci na bolavé svaly a klouby po fyzické aktivitě, nebo jej použít místo masážního oleje pro uvolnění celého těla.

Vysoký obsah éterických olejů z levandule a kafru dodává nejenom příjemnou bylinnou vůni, ale také se postará a osvěžující účinky. Spojení výtažků z třezalky a arniky má výborně zklidňující a regenerační vlastnosti, uvolňuje napětí svalů a podporuje hojení případných malých zranění.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Aplikujte na bolavé klouby či svaly a vmasírujte. Sprej není vhodný pro děti do 12 let.

Ostatní kategorie: Vše pro zdraví

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?