Ecover Mycí pasta na ruce 150 ml

Ecover Mycí pasta na ruce 150 ml

  • Značka: Ecover
  • Balení: 150 ml
  • Ostatní kategorie: Péče o ruce
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Skvělá mycí pasta na špinavé ruce od auta, motorky, kola. Čistí mastnou špínu. Skavělá také jako odstraňovač samolepek.Silná na špínu, jemná na ruce! Mycí pasta je vyrobena výhradně z přírodních rostlinných a minerálních složek, které odstraňují odolnou špínu z rukou, aniž by je vysoušely. Čisticí pasta na mytí rukou je vhodná i pro časté použití.certifikáty: konzistence: hutná krémová s pevnými č

Skvělá mycí pasta na špinavé ruce od auta, motorky, kola. Čistí mastnou špínu. Skavělá také jako odstraňovač samolepek.

Silná na špínu, jemná na ruce! Mycí pasta je vyrobena výhradně z přírodních rostlinných a minerálních složek, které odstraňují odolnou špínu z rukou, aniž by je vysoušely. Čisticí pasta na mytí rukou je vhodná i pro časté použití.

certifikáty:
konzistence: hutná krémová s pevnými částečkami
barva: hnědá
balení: plastový obal

složení: voda (>30%), dřevitý prášek, sodné soli C12 – C18 alkyl síranu, Cocos Nucifera (palma kokosová), laury glykosid, parfém, Limonen, chlorid sodný, kyselina citrónová, sodná sůl dioctyl sulfosukcinátu, oxid titaničitý, chlorid stříbrný

země původu značky: Belgie
charakteristika značky: Firma Ecover, založená roku 1978 v Belgii, je dnes světovým pojmem. Přírodní výrobky Ecover jsou výjimečné svými protialergickými vlastnostmi, snadnou biologickou rozložitelností a velmi nízkou toxicitou vůči životnímu prostředí. Ekologické čisticí, mycí a prací prostředky Ecover jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi, jsou vhodné pro citlivou pokožku, neobsahují složky pocházející z ropy a mají minimální vliv na vodní život. Ecover figuruje vzhledem ke svému přínosu k ochraně životního prostředí na čestné listině 500 vybraných firem OSN. Žádné výrobky značky Ecover nejsou testované na zvířatech.

kontakt na výrobce:
Ecover Belgium
Steenovenstraat 1A
2390 Malle
Belgium
www.ecover.com

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Ecover Belgium, Steenovenstraat 1A, 2390 Malle Belgie, www.ecover.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?