Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Almara Soap Mýdlo Ovesný koláč 90 ± 5 g

Almara Soap Mýdlo Ovesný koláč 90 ± 5 g

Mýdlo s ovesnými vločkami, bílým a marockým jílem je vhodné na suchou či ekzematickou pleť. Stejně tak ho můžete používat k mytí suchých vlasů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Mýdlo s lákavým název Ovesný koláč od Almara Soap bude vaši pleť pěkně rozmazlovat, a to hlavně v případě, že je suchá nebo citlivá. Neobsahuje žádnou parfemaci ani éterické oleje a najdete v něm, kromě ovesných vloček, také bílý a hnědý jíl. 

Ovesné vločky přispívají ke zklidnění a zjemnění suché a hrubé pokožky. Spolu s marockým a bílým jílem mírní svědění a pomáhá odstraňovat projevy ekzémů. Aby pokožka lépe udržela potřebnou vlhkost, najdete ve složení ricinový olej a ovesné vločky, které ji zároveň zanechají krásně hebkou na dotek. Ovesné mýdlo můžete použít také k mytí vlasů, nejlépe bude sedět těm suchým.

Mýdla jsou ručně krájená, uvedená gramáž se proto může mírně lišit.

Hlavním produktem české značky Almara soap jsou ručně vyráběná přírodní mýdla, která získávají tradiční metodou za studena. Hlavními složkami jsou rostlinné oleje, 100% esenciální oleje, rostlinné maceráty a výluhy. Almara soap nabízí mýdla jak pro citlivou či ekzemetickou pokožku, tak i různá fancy mýdla či limitované edice.

Použití: Mýdlem přejeďte navlhčenou pokožku a poté ji pečlivě opláchněte.

Ostatní kategorie: Přípravky do koupele, Dárky do 300 Kč

Výrobce: Veronika Machková, Slepá 67 , 250 92, Šestajovice, Česká republika

Naše hodnocení:

Úžasně jemné mýdlo vhodné i pro ekzematiky.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?