Uoga Uoga Na rty a tváře 601 Fragile 6 ml

Uoga Uoga Na rty a tváře 601 Fragile 6 ml

S výrobkem dva v jednom hravě dodáte svěží barvu jak svým rtům, tak i tvářím. A díky malinovému oleji budou chráněné při pobytu na sluníčku.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Barva na rty a tváře Uoga Uoga ve světle růžovém odstínu 601 Fragile dodá vašim rtům či tvářím svěží letní look. Přírodní oleje a vosky vyživují a regenerují jemnou pokožku, udržují její přirozenou vláhu a brání jejímu vysušení. Spolu s výtažkem z Aloe vera navíc zklidňuje případná podráždění. Výrobek má pouze jemnou ovocnou parfemaci a ochrání rty i tváře při pobytu na slunci.

Světle růžová barva s minerálními pigmenty dodá vašim rtům či tvářím zdravý vzhled a díky obsahu přírodních olejů o ně během dne pečuje. Ricinový, jojobový či moringový olej je plný prospěšných vitaminů i dalších látek a spolu s přírodními vosky a bambuckým máslem vyživují jemnou pokožku, udržují ji vláčnou a hebkou a brání jejímu vysušení či popraskání. Extrakt z Aloe vera zklidní případné podráždění a olej z malinových semínek dodává barvě kvalitní UV filtr, který ochrání pokožku před škodlivými vlivy slunečního záření.

Použití: Barvu naneste čistým prstem či pomocí malého štětečku na rty a dobře rozetřete po celé jejich ploše. Jako tvářenku naneste přímo prstem na tváře a krouživými pohyby dobře zapracujte.

Skladování: Skladujte na chladném místě.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?