Organix South Nimbový bělící krém Thera Neem 60 ml

Organix South Nimbový bělící krém Thera Neem 60 ml

Nimbový bělící krém Organix South je určen ke každodenní péči o pokožku potýkající se s barevnými nesrovnalostmi a nejednotnou strukturou. Díky bělícím účinkům směsi účinných přírodních ingrediencí napomáhá zesvětlovat pigmentové skvrny, odstranit skvrny stařecké a celkově navracet pokožce zdravý vzhled. 

Nimbový výtažek má jedinečné mírně dezinfekční a zklidňující účinky, je obzvláště vhodný pro citlivou, reaktivní či problematickou pleť. Pečuje o pokožku do hloubky, napomáhá zvýšit její přirozenou obranyschopnost a posiluje texturu pleti. Díky tomu působí také preventivně a pokožka není tak snadno náchylná k podráždění či vzniku diskolorací.

Exkluzivní složení z výtažků směsi vysokohorských bylin a pečujících olejů působí bělícím účinkem na všechny typy barevných nerovností a zmírňuje hyperpigmentaci v důsledku nadměrného slunění, stárnutí pokožky či reaktivity na nepříznivé vnější vlivy. Bělící krém je vhodný pro všechny typy pleti a ke každodennímu použití, praktické balení s pumpičkou a lehká krémová struktura usnadňuje nanášení a jemná vůně zaručuje komplexní zážitek z kvalitní péče o pleť. 

Použití: Aplikujte na vyčištěnou pleť dvakrát denně, pro dosažení maximálního efektu používejte denně minimálně po dobu tří měsíců.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?