Organix South Nimbový bělící krém Thera Neem 60 ml

Organix South Nimbový bělící krém Thera Neem 60 ml

Nimbový pleťový krém napomáhá zesvětlovat pigmentové skvrny či barevné nerovnosti na pokožce. Díky nimbovému extraktu pečuje i o citlivou pleť a zlepšuje její sjednocený a zdravý vzhled.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální fotografii pro Vás už připravujeme :-).

Nimbový bělící krém Organix South je určen ke každodenní péči o pokožku potýkající se s barevnými nesrovnalostmi a nejednotnou strukturou. Díky bělícím účinkům směsi účinných přírodních ingrediencí napomáhá zesvětlovat pigmentové skvrny, odstranit skvrny stařecké a celkově navracet pokožce zdravý vzhled. 

Nimbový výtažek má jedinečné mírně dezinfekční a zklidňující účinky, je obzvláště vhodný pro citlivou, reaktivní či problematickou pleť. Pečuje o pokožku do hloubky, napomáhá zvýšit její přirozenou obranyschopnost a posiluje texturu pleti. Díky tomu působí také preventivně a pokožka není tak snadno náchylná k podráždění či vzniku diskolorací.

Exkluzivní složení z výtažků směsi vysokohorských bylin a pečujících olejů působí bělícím účinkem na všechny typy barevných nerovností a zmírňuje hyperpigmentaci v důsledku nadměrného slunění, stárnutí pokožky či reaktivity na nepříznivé vnější vlivy. Bělící krém je vhodný pro všechny typy pleti a ke každodennímu použití, praktické balení s pumpičkou a lehká krémová struktura usnadňuje nanášení a jemná vůně zaručuje komplexní zážitek z kvalitní péče o pleť. 

Použití: Aplikujte na vyčištěnou pleť dvakrát denně, pro dosažení maximálního efektu používejte denně minimálně po dobu tří měsíců.

Typy pleti: mastná pleť, normální pleť, problematická pleť a akné, smíšená pleť

Výrobce: Organix-South, 2498 Commerce Court, FL33834 Bowling Green Spojené Státy Americké, www.organixsouth.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?