Organix South Nimbový zubní prášek Thera Neem 28 g

Organix South Nimbový zubní prášek Thera Neem 28 g

  • Bez DPH 190 Kč

Zubní prášek Organix South z nimbové kůry představuje účinnou pomoc při paradontóze, napomáhá odstranit hnisavé záněty, bojuje proti krvácení dásní a nepříjemnému zápachu z úst. Omezuje růst bakterií a brání vzniku zubního plaku, čímž pomáhá udržovat zuby zdravé. Mikroorganismy, které se vyskytují v zanícených dásních, často bývají rezistentní vůči penicilinu a tetracyklinu, ale jen obtížně odolávají antibakteriální rostlině, jako je nimba.

Za své jedinečné a nezaměnitelné účinky vděčí nimbový prášek obsahu aktivních látek jako nimbin, azadirachtin, nimbidol, quercetin a nimbidin. Při pravidelném používání zubního prášku dochází ke zlepšení stavu hnisavých zánětů, paradontózy, snížení rizika krvácivosti dásní a eliminaci nepříjemného zápachu z úst.

Použití: Navlhčete zubní kartáček a ponořte do zubního prášku. Poté vyčistěte zuby, jak jste zvyklí. Lze také kombinovat s klasickou zubní pastou.

Tip: Pro zvýšenou péči o ústní dutinu používejte v kombinaci s ústní vodou TheraNeem nebo alkoholovým extraktem z nimbových listů TheraNeem.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Sodium Bicarbonate, Melia Azadirachta, Cinnamomum Cassia, Eugenia aryophyllus

Konzistence: prášková

Obal: plastový

Složení: bez alkoholu, bez parabenů, bez parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: Organix-South, 2498 Commerce Court, FL33834 Bowling Green Spojené Státy Americké, www.organixsouth.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?