Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Organix South Nimbový zubní prášek Thera Neem 28 g

Organix South Nimbový zubní prášek Thera Neem 28 g

Zubní prášek z nimbové kůry představuje účinnou pomoc při paradontóze, napomáhá odstranit hnisavé záněty, bojuje proti krvácení dásní a nepříjemnému zápachu z úst.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zubní prášek Organix South z nimbové kůry představuje účinnou pomoc při paradontóze, napomáhá odstranit hnisavé záněty, bojuje proti krvácení dásní a nepříjemnému zápachu z úst. Omezuje růst bakterií a brání vzniku zubního plaku, čímž pomáhá udržovat zuby zdravé. Mikroorganismy, které se vyskytují v zanícených dásních, často bývají rezistentní vůči penicilinu a tetracyklinu, ale jen obtížně odolávají antibakteriální rostlině, jako je nimba.

Za své jedinečné a nezaměnitelné účinky vděčí nimbový prášek obsahu aktivních látek jako nimbin, azadirachtin, nimbidol, quercetin a nimbidin. Při pravidelném používání zubního prášku dochází ke zlepšení stavu hnisavých zánětů, paradontózy, snížení rizika krvácivosti dásní a eliminaci nepříjemného zápachu z úst.

Použití: Navlhčete zubní kartáček a ponořte do zubního prášku. Poté vyčistěte zuby, jak jste zvyklí. Lze také kombinovat s klasickou zubní pastou.

Tip: Pro zvýšenou péči o ústní dutinu používejte v kombinaci s ústní vodou TheraNeem nebo alkoholovým extraktem z nimbových listů TheraNeem.

Ostatní kategorie: Zuby a dásně

Výrobce: Organix-South, 2498 Commerce Court , FL33834, Bowling Green, Spojené Státy Americké

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?