Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

SANTE Odlakovač na nehty 100 ml

SANTE Odlakovač na nehty 100 ml

Odlakovač na nehty s pomerančovým olejem kvalitě efektivně odstraní lak na nehty a zároveň má pozitivní účinek na kvalitu nehtů. Je zcela bez acetonu a podporuje růst nehtů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

SANTE Odlakovač na nehty je jedním z mála odlakovačů na trhu obsahujících složky v bio kvalitě. Tento odlakovač efektivně odstraní veškerý lak z vašich nehtů a je vhodný i pro výraznější odstíny laků, jež bývá obtížné zcela odlakovat. Zároveň je ale zcela bez acetonu a nepoškozuje vaše nehty. Má minimální vysušující efekt na kůžičku kolem nehtů a přináší jí pečující účinky.

Odlakovač obsahuje bio pomerančový olej, jenž má příznivý vliv na kvalitu nehtů a dodává odlakovači jemnou osvěžující vůni. Pomerančový olej je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, vitaminy a antioxidanty, díky čemuž dodává nehtům výživu a dlouhodobě podporuje jejich růst. Zároveň vyhlazuje povrch nehtu a usnadňuje přilnutí laku na nehty, čímž prodlužuje jeho výdrž.

Obsažený ricinový olej podporuje přirozené prokrvení nehtového lůžka, a díky tomu udržuje vaše nehty i kůžičku v okolí zdravé a krásné. Pohodlná aplikace je zaručena díky praktické pumpičce, která zároveň brání vylití odlakovače, který je tak vhodný i na cestování.

Použití: Naneste malé množství odlakovače na vatový tamponek, přiložte k nehtu na několik sekund a jemně stírejte zbytky laku.

Výrobce: SANTÉ Naturkosmetik GmbH, Zur Kräuterwiese , 31020 , Salzhemmendorf, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?