Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý srpen.

SANTE Odlakovač na nehty 100 ml

SANTE Odlakovač na nehty 100 ml

Značka: SANTE
Certifikáty: BDIH
Certifikát BDIH
Balení:
220

Odlakovač na nehty s pomerančovým olejem kvalitě efektivně odstraní lak na nehty a zároveň má pozitivní účinek na kvalitu nehtů. Je zcela bez acetonu a podporuje růst nehtů.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(1)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

SANTE Odlakovač na nehty je jedním z mála odlakovačů na trhu obsahujících složky v bio kvalitě. Tento odlakovač efektivně odstraní veškerý lak z vašich nehtů a je vhodný i pro výraznější odstíny laků, jež bývá obtížné zcela odlakovat. Zároveň je ale zcela bez acetonu a nepoškozuje vaše nehty. Má minimální vysušující efekt na kůžičku kolem nehtů a přináší jí pečující účinky.

Odlakovač obsahuje bio pomerančový olej, jenž má příznivý vliv na kvalitu nehtů a dodává odlakovači jemnou osvěžující vůni. Pomerančový olej je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, vitaminy a antioxidanty, díky čemuž dodává nehtům výživu a dlouhodobě podporuje jejich růst. Zároveň vyhlazuje povrch nehtu a usnadňuje přilnutí laku na nehty, čímž prodlužuje jeho výdrž.

Obsažený ricinový olej podporuje přirozené prokrvení nehtového lůžka, a díky tomu udržuje vaše nehty i kůžičku v okolí zdravé a krásné. Pohodlná aplikace je zaručena díky praktické pumpičce, která zároveň brání vylití odlakovače, který je tak vhodný i na cestování.

Použití: Naneste malé množství odlakovače na vatový tamponek, přiložte k nehtu na několik sekund a jemně stírejte zbytky laku.

Výrobce: SANTÉ Naturkosmetik GmbH, Zur Kräuterwiese , 31020 , Salzhemmendorf, Německo

Z blogu (1)

Jak reaguje tělo po nanesení laku na nehty?

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

/ Zuzana 7. 4. 2020 11:08

Bohužel opravdu ne! Tento produkt skoro nic neodlakuje, z mého pohledu "nedobrý" produkt.

Nevyhovuje / Anna 14. 2. 2020 09:29

Nesedí mi, špatně se nehty odlakovávají (ač používám pouze laky na přírodní bázi), musím použít odlakovače opravdu hodně a trvá to dlouho. Navíc pokud mám občas nějaký "záděr", tak se do toho odlakovač nesmí dostat. :-)

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?