Rosenrot Naturkosmetik Organické tělové máslo rakytník a pomeranč 70 g

Organic Body Butter Buckthorn & Orange

Rosenrot Naturkosmetik Organické tělové máslo rakytník a pomeranč 70 g

Organic Body Butter Buckthorn & Orange

Certifikáty: Ecocert, Cosmos
Certifikát EcocertCertifikát Cosmos
Balení:
Zboží je trvale vyřazeno.

Tělové máslo s BIO rakytníkovým a kurkumovým extraktem a včelím voskem má nasládlou pomerančovou vůni. Je vhodné pro všechny typy pokožky.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

BiOOO.cz je exkluzivním prodejcem produktů značky Rosenrot Naturkosmetik pro ČR.

Zpátky k přírodě bez plastů

Tuhé tělové máslo s pomerančovou vůní je určené pro všechny typy pokožky. Pečující máslo se při kontaktu s pokožkou pomalu rozpouští a poté se velmi snadno roztírá a masíruje. Při aplikaci na vlhkou pokožku se vytvoří emulze, která se velmi snadno vstřebává.

Obzvláště snadno se roztírá při tření tělového másla do vlhkých rukou a následným rozetřením do dalších částí pokožky. Je zvláště prospěšný pro suchou pokožku. Namáhané oblasti jako jsou ruce, nohy, lokty a kolena vám díky této skvělé péči poděkují. V zimě je máslo skvělou ochranou obličeje před chladem, protože neobsahuje vodu.

Hlavní ingredience

BIO bambucké a kakaové máslo zjemňují, vyživují pokožku, činí ji pružnější a odolnější. Podporují regeneraci a zklidnění.

BIO kokosový olej má antimikrobiální a protizánětlivý účinek a podporuje pokožku v jejím přirozeném procesu hojení.

Do tohoto základu je navíc přimíchaný kurkumový a rakytníkový extrakt v BIO kvalitě.

Rosenrot Naturkosmetik

  • certifikovaná BIO výroba
  • vlastní vývoj a produkce výrobků
  • 100% přírodní německá kosmetika
  • největší výběr v rámci sortimentu tuhé kosmetiky
  • prémiové ingredience, lokální suroviny
  • ruční výroba

100% certifikovaná přírodní kosmetika

Ve společnosti Rosenrot Naturkosmetik věří v léčivou sílu přírody a vědomě se proto vyhýbají používání parafínů, parabenů, silikonů, syntetických konzervantů a barviv. Všechny tuhé přírodní kosmetické výrobky od Rosenrot jsou také certifikovány v souladu s vysokým Standardy Cosmos Ecocert.

Cruelty free & Vegan

V souladu s nařízením EU o kosmetických přípravcích a přísnými požadavky Cosmos Ecocert, si můžete být jisti, že Rosenrot Naturkosmetik nepoužívá žádné suroviny, které by byly testované na zvířatech. Na výběr svých dodavatelů a jejich kontrolu klade velký důraz. Většina produktů je navíc také veganská.

Udržitelnost & plastic-free 

Rosenrot Naturkosmetik je jedním z průkopníku přírodní kosmetiky a udržitelnost je nepostradatelnou, hluboce zakořeněnou součástí firemní filozofie od jejího počátku v roce 2015. K tomu samozřejmě patří také úplné vyhýbání se plastům ve svých výrobcích a pokud je to možné, tak také v obalech.

Použití: Tuhé tělové máslo se při kontaktu s pokožkou pomalu rozpouští a poté se velmi snadno roztírá a masíruje. Při aplikaci na vlhkou pokožku se vytvoří emulze, která se velmi snadno vstřebává.

Tip: Přidejte kousek másla pod teplou tekoucí vodu do vaší relaxační koupele.

Rosenrot Naturkosmetik je průkopníkem v oblasti přírodních organických vlasových a tělových produktů v pevné formě a byl jedním z prvních výrobců organické kosmetiky, kteří získali prestižní pečeť Cosmos Ecocert pro své pevné produkty. Ve společnosti Rosenrot se zaměřují na vývoj pouze těch nejlepších organických kosmetických produktů vyrobených se vzácným řemeslným zpracováním - pro nejvyšší standardy péče o vaši pokožku a vlasy.

Ostatní kategorie: Zimní výprodej, Dny BiOOO

Výrobce: Rosenrot Naturkosmetik GmbH, Röntgenstraße 1 , D-23701 , Eutin, Německo

Podrobné složení produktu

Konzistence: pevná

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: pevná

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?