Farfalla Parfémová voda Femme Sauvage 10 ml

Farfalla Parfémová voda Femme Sauvage 10 ml

Vůně je jako na míru šitá ženám, které neustále touží po dobrodružství. Čerstvé citrusové tóny postupně přecházejí do kořeněných tónů a v závěru kompozice se můžete těšit na teplou, sladce dřevitou vůni.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Chcete mít i uprostřed velkoměsta pocit, že se touláte hlubokým lesem? Milujete dobrodružství a kouzlo překvapení? Pak vás jistě zaujme parfémovaná voda Femme Sauvage. Vůni, která je ztělesněním ženy, která si umí užívat život. Svěží, lehce nakyslé tóny jemně zdůrazní vaše přirozené kouzlo.

V hlavě Femme Sauvage se spojují velmi osvěžující tóny čerstvých citrusů a pomerančového květu s jeho sladším květinovým aromatem, který lehce připomíná jasmín. Tato vůně vám zlepší náladu a příjemně vás uvolní. Po nějaké době se parfémovaná voda rozloží do lehce kyselé anděliky, která trochu připomíná pižmo, a do kořeněných tónů fialového a růžového pepře. Celá kompozice je uzavřena nasládlým santalovým dřevem, jemným, květinově-dřevitým kosatcem a teplou, pryskyřičnatou benzoe, jež lehce připomíná čokoládu.

Použití: Aplikujte kdykoliv během dne na pulzní body těla.

Vůně: citrusová

Výrobce: Farfalla Essentials AG, Florastrasse 18 , 8610 , Uster, Švýcarsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?