Weleda Parfémová voda Grenade 50 ml

Weleda Parfémová voda Grenade 50 ml

  • Bez DPH 479 Kč

Aktuálně: Při nákupu vybraných produktů Weleda Granat Apfel získáte Olejovou tužku na zjemnění nehtové kůžičky zdarma (exp.7/30/2017). Produkt vám sami vložíme do objednávky. Nabídka platí do rozdání zásob.

Parfémová voda Grenade Weleda Jardin de Vie vás potěší bohatou ovocnou exotickou vůní. Šťavnatá vůně granátového jablka doplněná o sladkou vanilku a květinové neroli tvoří jedinečnou lehkou vůni, která je vhodná pro teplé letní měsíce i sváteční předvánoční čas.

Parfémová voda Grenade v sobě spojuje množství kvalitních éterických olejů tvořících jemnou exotickou vůni. Mírně nakyslé šťavnaté tóny granátového jablka se spojují s lehkým veselým pomerančem. Srdce parfémové vody tvoří davana, netradiční medová vůně připomínající mango, a výrazné květinové neroli, které jsou doplněny sladkou jemnou vanilkou.

Éterické oleje společně tvoří okouzlující lehkou vůni, exotickou, hravou a osvěžující. Parfémová voda Grenade podporuje veselou náladu a připomene teplé letní dny.

Vůně přírody

Parfémová voda Grenade od Weledy vás oslní okouzlujícími ovocnými tóny a vydrží vonět celé dlouhé hodiny. Vůně této přírodní parfémové vody není tvořena syntetickými ingrediencemi, ale směsí éterických olejů, které působí ve vzájemné rovnováze a vytvářejí omamný obláček, který vás zahalí do vůně, jež připomene slunné léto a exotiku.

Lahodné granátové jablko

Základem této parfémové vody je právě granátové jablko, jež má příjemnou šťavnatou a lehce nakyslou vůni, které působí aromaterapeuticky na všechny vaše smysly. Vůně granátového jablka dodává energii, zmírňuje únavu či vyčerpání a dokáže vám ihned zlepšit náladu. Aroma granátových jablek skvěle souzní s osvěžujícím nasládlým pomerančem.

Exotická a svěží vůně

Srdcem parfémové vody je davana, medová sladká vůně s uklidňujícím potenciálem, která připomíná mango. Celá kompozice je pak doplněna ženskou a exotickou vanilkou, která vydrží vonět po celý den, a omamnými květinovými tóny neroli. Tato vůně působí velice elegantně, ale zároveň energicky a hravě. Je ideální pro teplé letní období, ale může vám připomínat slunce během celého roku. 

Použití: Aplikujte na pulzní body kdykoliv během dne. Vyvarujte se kontaktu s očima.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Parfémová voda Růže

Parfémová voda Růže v sobě spojuje květinové a ovocné tóny, které vám dodají pocit sebejistoty a ženskosti. Svěží ovocno- květinová vůně je jemná a něžná, zahalí vás do lehkého voňavého závoje.