Eubiona Pleťová voda aloe vera, Face 100 ml

Eubiona Pleťová voda aloe vera, Face 100 ml

Čisticí pleťová voda s Aloe vera a ovocným extraktem z granátového jablka pro dočištění a osvěžení pokožky. Aloe vera hydratuje, uklidňuje a chladí. Granátové jablko napomáhá rychlejší obnově pleti.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

 Čisticí pleťová voda Eubiona s Aloe vera a ovocným extraktem z granátového jablka pro dočištění a osvěžení pokožky. Gel z Aloe vera hydratuje, uklidňuje a chladí. Ovocný výtažek z granátového jablka napomáhá rychlejší obnově pleťových buněk. Díky čistému přírodnímu složení je přípravek vhodný i pro citlivou pleť. 

Aloe vera má výrazné hydratační účinky. Napomáhá udržet v pleti vlhkost. Skvěle čistí, pomáhá detoxikovat a dezinfikovat pokožku. Zabraňuje šíření bakterií a virů, což ocení zejména mastnější pokožka se sklonem k akné. Má klidnicí a chladicí účinky a pomáhá zmírňovat pocity svědění. Dále napomáhá urychlovat hojení a regeneraci poškozené pokožky.

Výtažek z granátového jablka je bohatý na alfa hydroxylové kyseliny, které napomáhají rychlejší výměně pleťových buňek a podílí se tak na urychlení hojení drobných kožních zánětů a regulování činnosti mazových žláz. Výsledkem je zářivá a hladká pleť.Vilín virginský má zpevňující a vypínací efekt. Pleti dodává mladistvý vzhled. Zároveň má lehce adstringentní účinky, stahuje rozšířené póry a snižuje nadměrné maštění pokožky. 

Použití: Několik kapek pleťové vody nakapejte na navlhčený kosmetický tampon a jemně očistěte obličej, krk i dekolt.

Tip: Ještě lepších výsledků dosáhnete kombinací pleťové vody s dalšími přípravky z řady Eubiona Aloe vera.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?