Alva Pleťové tonikum Aktiv, Rhassoul 100 ml

Alva Pleťové tonikum Aktiv, Rhassoul 100 ml

Pleťové tonikum Aktiv Rhassoul pečuje o smíšenou problematickou pleť díky obsahu bylinných výtažků. Ty pokožku dezinfikují, tonizují a sjednocují barevný tón pleti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Pleťové tonikum Alva Rhassoul pečuje o smíšenou problematickou pleť díky obsahu rostlinných výtažků a olejů. Ty pokožku dezinfikují, tonizují, odstraňují přebytečný kožní maz a zároveň sjednocují barevný tón pleti. Tonikum udržuje pleť čistou, matnější, eliminuje výskyt nedokonalostí a současně stahuje pleťové póry.

Základ tonika tvoří šťáva z Aloe vera, která má výborné regenerační a zklidňující vlastnosti. Aloe je bohaté na množství antioxidantů, nenasycených mastných kyselin a vitaminů, které pokožku nejen zklidňují a napomáhají jejímu hojení, ale také v hlubších vrstvách pleti uzamykají tolik potřebnou hydrataci. Aloe v kombinaci s antiseptickými oleji z tea tree, levandule, citrusových plodů a mnohých dalších pokožku zklidňuje, léčí a zároveň chrání před vznikem nedokonalostí.

Obsažené esenciální oleje pokožku chrání a dezinfikují, ale také mají tonizační schopnosti, lehce stahují pleťové póry a zjemňují je. Pleťové tonikum pečuje o smíšenou nedokonalou pokožku díky obsahu šťávy z Aloe vera a esenciálním olejům, které pleť lehce stahují, dezinfikují a stabilizují funkci mazových žláz. Pokožka tak bude matnější a získá zdravý pěstěný vzhled.

Použití: Tonikum aplikujte na pokožku obličeje obzvláště ráno za pomoci vatového tamponu. Tonikum pleť osvěží, sjednotí a zároveň lehce stáhne pleťové póry.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte pleťové tonikum v kombinaci s pleťovým odličovacím mlékem Alva Rhassoul.

Typy pleti: mastná pleť, smíšená pleť

Výrobce: Alva naturkosmetik gmbh, Gewerbepark 19, 49143 Bissendorf Německo, www.alva.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?