Logona Pleťový a tělový krém bio aloe a vanilka, Daily Care Sensitive-vyřazen 100 ml

Logona Pleťový a tělový krém bio aloe a vanilka, Daily Care Sensitive-vyřazen 100 ml

Intenzivní péče pro suchou a citlivou pleť. Bez glutenů. Obsah balení: 100mlZklidňující péče a intenzivní hydratace pro obličej i tělo. Krém je vhodný i pro citlivou dětskou pleť. S jemnou vůní vanilky. I velmi suchá pleť. (překlad z němčiny :-) )země původu značky: Německocharakteristika značky: Příběh značky Logona je úzce spjat se vzestupem povědomí o přírodnách produktech na německém trhu běh

Intenzivní péče pro suchou a citlivou pleť. Bez glutenů.

Obsah balení: 100ml

Zklidňující péče a intenzivní hydratace pro obličej i tělo. Krém je vhodný i pro citlivou dětskou pleť. S jemnou vůní vanilky.

I velmi suchá pleť. (překlad z němčiny :-) )země původu značky: Německo
charakteristika značky: Příběh značky Logona je úzce spjat se vzestupem povědomí o přírodnách produktech na německém trhu během 70. let. V roce 1977 tak přichází na trh i značka Logona-Kosmetik s vlastními přírodními produkty. Od počátku byla dodržována přísná kvalitativní kritéria, která vytvořila základ všech receptur. Logona-Kosmetik trvale vyrábí všechny své výrobky podle farmaceutického standardu. Od výběru použitých surovin až po zpracování a balení hotového výrobku naplňuje Logona pojem "přírodní kosmetika", což znamená přírodní harmonie nebo řád. Při výrobě jsou použity pouze přírodní suroviny - rostlinné oleje, tuky, vosky, rostlinné výtažky, éterické oleje a aromata z kontrolovaného ekologického zemědělství nebo z kontrolovaného sběru v přírodních lokalitách. Úplná nabídka firmy Logona-Kosmetik čítá dnes přibližně 300 produktů každodenní péče o zdraví a krásu těla. Produkty Logona mají ochranou známku BDIH.

kontakt na výrobce:
Logona Naturkosmetik und Heilmittel
Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Germany

webové strány značky:
www.logona-kosmetika.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Produktové řady: Logona Daily Care Sensitive

Typy pleti: citlivá pleť, suchá pleť

Typy pokožky: citlivá pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce: Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH, Zur Kräuterwiese, D-31020 Salzhemmendorf Německo, www.logona-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?