I+M Naturkosmetik Pleťový peeling Special Care 30 ml

I+M Naturkosmetik Pleťový peeling Special Care 30 ml

Jemný pleťový peeling účinně odstraní odumřelé pleťové buňky, zlepší prokrvení pleti a zároveň je velice šetrný i k citlivé pleti. Díky obsahu olejů a másel je pokožka vyživena a zároveň vyčištěna.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Pleťový peeling I+M Special Care pečuje o všechny typy pleti díky jemnému výživnému složení s oleji a rostlinnými výtažky. Ty dodávají pokožce potřebné živiny, zatímco jemné peelingové částečky odstraňují odumřelé pleťové buňky a přebytečný kožní maz.

Peeling pokožku čistí a zároveň zklidňuje díky výtažkům z Aloe vera. Aloe dodává pleti hydrataci, zjemňuje ji a chrání před začervenáním. O hydrataci se také postará lískooříškový olej, který navíc pokožku projasňuje, chrání ji před podrážděním a dodává jí zdravý pěstěný vzhled.

Peeling je jemný a vhodný pro všechny typy pleti díky částečkám z jojobového vosku. Ty lehce odstraní suché pleťové buňky a zároveň pokožku zjemní, aniž by došlo k podráždění nebo vysušení. Díky peelingu získá pokožka zdravou sjednocenou barvu, bude méně trpět na nedokonalosti a ucpané pleťové póry.

Použití: Malé množství peelingu naneste na navlhčenou odlíčenou pokožku a chvíli krouživými pohyby masírujte. Opláchněte čistou vodou a pokožku ošetřete pleťovým krémem. Používejte 1 - 2x týdně.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?